• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vectra B 2.0 DTI nejde do otacek
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Venca
Saturday 30 August 2008 - 12:50:59 Citovat
Host
Zdravim omlouvam se , ale dostavam se k autu po po chvilkach ta hadice sou v poradku turbo a ta klapka taky. Na klapky sani sem se zatim nedostal. Vycistil sem EGR byl dost zanesenej a udelal sem ten prstenec na vahu vzduchu ale ja mam 74kw tak mam sirsi vahu vzduchu. Musim priznst ze s tim prstencem se to dost zlepsilo kdyz se rozsviti kontrolka staci sundat nohu z plynu a zhasne a jede to dal. Bez toho prstence to nejelo. Tak jeste zkusim jinej prumer jestli to neni tou vahou aby si nekdo zbytecne nevydelal na cerpadle.
vectra b 2.2dti
Friday 22 March 2013 - 23:15:39 Citovat
Host
cau lidi chtel bych se zeptat de nejak udelat turbina??? tady kdyztak to co mam na mysli Odkaz
muj email Email predem diky za odpoved....:_:n
Host
Sunday 23 June 2013 - 23:18:40 Citovat
Host
Venca napsal ...

Zdravim omlouvam se , ale dostavam se k autu po po chvilkach ta hadice sou v poradku turbo a ta klapka taky. Na klapky sani sem se zatim nedostal. Vycistil sem EGR byl dost zanesenej a udelal sem ten prstenec na vahu vzduchu ale ja mam 74kw tak mam sirsi vahu vzduchu. Musim priznst ze s tim prstencem se to dost zlepsilo kdyz se rozsviti kontrolka staci sundat nohu z plynu a zhasne a jede to dal. Bez toho prstence to nejelo. Tak jeste zkusim jinej prumer jestli to neni tou vahou aby si nekdo zbytecne nevydelal na cerpadle.

soumrus
Sunday 23 June 2013 - 23:21:45 Citovat
Host
Venca napsal ...

Zdravim omlouvam se , ale dostavam se k autu po po chvilkach ta hadice sou v poradku turbo a ta klapka taky. Na klapky sani sem se zatim nedostal. Vycistil sem EGR byl dost zanesenej a udelal sem ten prstenec na vahu vzduchu ale ja mam 74kw tak mam sirsi vahu vzduchu. Musim priznst ze s tim prstencem se to dost zlepsilo kdyz se rozsviti kontrolka staci sundat nohu z plynu a zhasne a jede to dal. Bez toho prstence to nejelo. Tak jeste zkusim jinej prumer jestli to neni tou vahou aby si nekdo zbytecne nevydelal na cerpadle.

mam stejny problem a nevim co za prsteny a kam si je dal. napis mi to prosim te. dik
xsin
Sunday 17 November 2013 - 18:43:54 Citovat
Host
mám podobný problém s mou VeBe 2.0DTI 74kW.neměl bys ypere chuť se na to podívat?jsem z Loun a rád zaplatím.díky 777329337
Anonymní
Monday 11 August 2014 - 15:42:18 Citovat
Host
Zdravím mám Opl vectra 2.0 DTi 74kw motor za studena jde do 3500otáček po zahřátí se snižujou otáčky až na 15000otáček auto stojí na sluničku a nemusí bejt nastartovanej motor a nechce chitit nastartuje 2 vteřiny chcpne až na 7sdmý se mohu rozjed čerpadlo je zřejmně nové klapky a erg vyčišten . hadičky a vše kolem prohlednuté,diagnostika píše není registrace čerpadla poadíte mi někdo prosím děkuji
Anonymní
Friday 12 September 2014 - 23:40:55 Citovat
Host
zdravim ludia mam problem mam vectru dizlivu 2.0dti za studena ma tah aotom slabsie anejde turbo
strelak
Tuesday 21 October 2014 - 09:25:40 Citovat
VB-X20DTL
Uživatel #530
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:45:52
Příspěvků: 171
Zdary, Vectra B x20dtl
potřeboval bych prosím poradit s tímhle:
Úplně ztratila výkon, jakoby nešlo turbo, ani není slyšet.
Někdy se mi zdá, jakoby se to chytalo. Diagnostika nehlásí nic, vše je ok.
Táhlo ovládání turba se nepřidírá, ještě dnes zkusím sundat hadici sání, jestli tlakuje,
jestli třeba někde není prasklá.
Napadl mě taky palivový filtr, nemůže být ucpaný? Dnes ho také vyměním.
Colommbo
Tuesday 21 October 2014 - 11:33:57 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Nech udělat DIAGNOSTIKU, na nějaké čtení paměti závad se vy...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
strelak
Tuesday 21 October 2014 - 12:09:18 Citovat
VB-X20DTL
Uživatel #530
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:45:52
Příspěvků: 171
No, já doufám, že udělal, co jsem chtěl.
Hlásí to jedinou chybu, EGR, ale to už 9 let a vím o co jde.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1384 sec,0.1098 z toho dotazů.