• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Signum :: SIGNUM :: Signum Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nastaveni casu a datumu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
petr
Wednesday 20 August 2008 - 21:18:05 Citovat
Host
ahoj, muze mi nekdo poradit jak nastavit cas a datum??? taky mi nejde odkliknout treba varovny symbol typu prazdna nadrz pro ostrikovace.. vubec si s tim nevim rady, jedine co sem zjitil je ze pokud zmacknu ovladani rychlosti vetraku, dostanu se do menu ovladani ventilace... nic vic...
lubaan
Thursday 21 August 2008 - 16:41:42 Citovat
Host
Cau.Ja mam VeCe,melo by to bejt stejny.Zalezi ale taky na typu radia.Ja mam CD 30 MP3 a datum nastavuju takhle:zmacknu tlacitko SETTINGS,na displeji vyskoci nabidka tusim radio a system,pak krizovym tlacitkem na radiu vyberu v menu na displeji polozku system,pak uz vidim na displeji nabiky cas,datum apod.Nastavi se opet krizovym tlacitkem.Varovny hlasky odstranuju zmacknutim kolecka na levej strane volantu.
Michal
Wednesday 14 January 2009 - 08:50:26 Citovat
Host
hoj, já to nastavuju, ovládám a potvrzuji funkčním tlačítkem na pravé páčce u volantu. je tam ovládání pal. počítače, 3 butonky a ten největší z nich je "enter/OK"
PetrDudu
Friday 19 June 2009 - 08:34:02 Citovat
Host
Ahoj,
potřeboval bych od vás zda by ste nezměřili na vašem Signumu vzdálenost od země k okraji plastu vpředu uprostřed pod narazníkem. Mi se zdá, že mám moje signum nějak extrémně nízko a chytám tím plastem pod nárazníkem skoro o každý obrubník. V Oplu mi to nedokazali říc. Mám tam vyměněné péra a furt je to nízke.Díky moc. pište mi na email: Email

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1591 sec,0.1341 z toho dotazů.