• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Nový Opel Crossland X: Městský styl s charakterem SUV

Vložil: jirka   dne: 20 led '17  
Atraktivní a kompaktní z vnějšku, velmi prostorný a flexibilní uvnitř, s efektním dvoubarevným lakováním a sebevědomým vzhledem SUV vozu – to je zcela nový model Opel Crossland X. Tento městský crossover CUV (Crossover Utility Vehicle) je už druhým členem modelové rodiny „X“ značky Opel.

Opel Crossland X si do svého B-segmentu přináší výbavu orientovanou na potřeby moderní rodiny a připojuje se k bestselleru Mokka X. Větší model Opel Grandland X bude uveden do kompaktní třídy (segment C) ještě v tomto roce. Představením modelu Crossland X Opel startuje avizovanou produktovou ofenzivu „7 v 17“, v jejímž rámci bude v roce 2017 na trh uvedeno celkem 7 nových modelů a verzí značky Opel. Dvě novinky rodiny „X“ spojují to nejlepší ze dvou světů: Výrazný design, SUV charakter a vlastnosti optimalizované pro život ve městech – jsou to modely Opel se specifickými „X-tras“. Opel Crossland X se oficiálně představí v Berlíně už 1. února.... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Nový Opel Insignia Grand Sport

Vložil: jirka   dne: 08 pro '16  
Uvolněte cestu novému Opelu Insignia Grand Sport! Už prvý pohled nová vlajková loď značky Opel potvrzuje, že doslova vše na tomto novém modelu je výjimečné. Insignia Grand Sport spočívá na zcela nové architektuře. Díky pozměněným proporcím má nový model prostornější kabinu pro posádku, vůz má atletičtější vzhled a výrazně sebevědomější postoj na silnici. Také při hodnocení aerodynamiky patří nová Insignia ke špičce své třídy.


... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Dojezd přes 400 kilometrů: Nový Opel Ampera-e

Vložil: jirka   dne: 03 říj '16  
Nový Opel Ampera-e definitivně eliminuje největší slabinu elektromobilů – omezený dojezd. Podle nového evropského testovacího cyklu NEDC (New European Driving Cycle), který se stává standardem pro porovnávání jízdního dosahu různých automobilů, dokáže nový elektromobil značky Opel snadno překonat magickou hranici dojezdu 400 kilometrů bez nutnosti dobíjet akumulátory (předběžné údaje dle NEDC). To staví nový Opel Ampera-e do úplného čela jeho segmentu. Například konkurenční BMW i3 (i v případě, že je vybaveno na přání dodávanou větší baterií 33 kWh) ujede podle NEDC jen 300 km. Nissan Leaf zvládne 250 km, Renault Zoe 240 km a VW e-Golf jenom 190 km. Nový Opel Ampera-e tak ujede nejméně o 25 procent více km než nejbližší konkurent a to z něj dělá doslova revoluční elektromobil.... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

PODZIMNÍ SRAZ 2016

Vložil: Jerry   dne: 17 srp '16  
Ahoj přátelé a kamarádi

Termín podzimního srazu byl stanoven na 21.-23.10.2016 opět v autokempu Vysočina ve Štokách.
Odkaz
Jídlo pití bude upřesněno zde ve vláknu.
Sem do vlákna prosím pište pokud možno jen ti co pojedou abych měl přehled kolik bude asi lidí kvůli proviantu.
Startovné bude stanoveno později dle počtu účastníků zájezdu .
Ubytování si telefonicky dle počtu osob zajišťuje každý sám.

Těším se na setkání

Jerry
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Nový Opel Zafira: Online připojený „obývák na kolech“

Vložil: jirka   dne: 01 čen '16  
Od roku 1999, kdy Opel do segmentu kompaktních MPV uvedl svůj revoluční systém sedmi flexibilních sedadel, charakterizuje modelovou řadu Zafira jedinečná kombinace výjimečné variability a optimálního komfortu. Doposud Opel prodal asi 2,7 milionů těchto vozů, přičemž hlavními odběrateli jsou rodiny a profesionálové, kteří potřebují prostorné a flexibilní vozidlo pro pohodlné cestování na dlouhé vzdálenosti.

Zafira nové generace, která se už zanedlouho objeví na trhu, má nejenom všechny dobře známé prvky svých předchůdkyň (např. systém flexibilního uchycení sedadel Flex7®, certifikovaná ergonomická přední sedadla AGR, integrovaný nosič jízdních kol FlexFix® nebo adaptivní tlumiče pérování FlexRide), ale chlubí se i atraktivním novým designem karoserie i interiéru a prostornou kabinou. Nechybí ani nejmodernější systémy konektivity. Infotainment Opel IntelliLink nejnovější generace s funkcemi Apple CarPlay a Android Auto pro integraci smartfonů spolu s telematickými službami Opel OnStar (včetně hotspotu 4G/LTE Wi-Fi) zaručuje optimální konektivitu a online spojení s přáteli a rodinou i během jízdy. Kromě toho Opel zavádí do segmentu kompaktních vanů také adaptivní LED světlomety AFL (Adaptive Forward Lighting), což ze Zafiry nové generace dělá komfortní „obývák“ pro řidiče i všechny spolucestující.
... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Jak se vyrabí Insignia

Vložil: jirka   dne: 22 dub '16  
Při brouzdání na netu jsem našel toto pěkné 45ti minutové video, kde je zdokumentován kompletní výrobní proces vozu Insignia v Rüsselshemské továrně od lisovny až po výstupní kontrolu.

Poslat emailem  Tisknout  do PDF 
Přejít na stranu  [1] 2 3 ... 73 74 75

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1161 sec,0.0481 z toho dotazů.