• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning :: Re: LED vnitřní osvětlení
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
z0diaC
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 14:28:19
to víte ...když člověk vymýšlí kraviny ..... největší problém je s timerem .... pokud nemá dostatečný odběr - nepohasne ty ledky úplně a je tam neustálý odběr .... lampička musí mít spotřebu min. 170mA .... zbytek interiéru nafotím posléze ... tohle je jen z výroby





Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Tuesday 07 October 2008 - 21:47:10

Nahradil zarovku LEDkou, palubka je vicemene jejednodussi ....



Tomin
Odeslal: Tuesday 07 October 2008 - 21:42:36

Martas, jak si delal do bila ty budiky ? Budu je muset vyndavat kvuli popraskanym zarovickam pod PC, tak bych to splachnul pri jednom.
Mam smd ledky s velym vyzarovacim uhlem (tak 120 stupnu), kdyz ji dam namisto puvodni zarovky co nejvic "vynorenou" z budiku, bude to rozlozeni svetla ok ?

Jeste si hraju s myslenkou rozebrat budiky a rozsvitit jen rucicky do ruda. Jsem na tohle ujetej
Martas
Odeslal: Tuesday 07 October 2008 - 08:21:35

Ja delal to ostatni v interieru do bila + barevne kontrolky na tlacitkach ...









Udelam i nejakej navod ale nektery komponenty sou docela pakarna i kdyz napodruhy kdyz clovek vi jak to rozebrat a jak to tam dobastlit uz by to slo lepe _;
z0diaC
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 14:19:56

KoPa: jj ...na ty boční lampičky se chystám ...udělám to pravděpodobně tak,že při otevření dveří budou svítit všechny 3 a při zapnutém klíči půjdou rozsvítit čtecí každá zvlášť ....

Jardo u luxeonů už je to zas o něčem jiném ve spotřebě a vyzařování tepla .... mám na stole 1W Luxeon a bez chladiče je to bez šance ....

Steve : no problem ... doufám,že Štoky dorazím !

jinak TME neni problém ... dodávají nám do druhého dne !
dál mám možnost : Farnell,GME,Koala,Official electronics atp.
KopA
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 04:16:15

z0diaC: tak ty ses při Pátku v práci takhle nudil jo?
Máš to pěkný.
Udělej ještě to samý do těch bočních lampiček a bude to jak z kosmu. _;
JardaB
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 21:02:44

IMHO vede spis cesta pres vysocesvitive LED (LUXEON ...), maji vetsi vyzarovaci uhel a sviti fakt hezky. Ted zrovna z nich delam osvetleni k jedne technologicke kamere. Pro nakup doporucuju Odkaz (asi je potreba registrace na firmu, ale ceny maji bezkonkurencni).
steve
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 20:43:16

Hezkéé,asi s tebou hodim řeč ve štokách ,budu zase řešit přes zimu ty zadní lampy na caravan,první prototyp se mi moc nelíbil,tak bych ho chtěl vyřešit ledkama.Potřeboval bych tyhle panely s ledkama v barvách potřebnejch pro zadní lampy,tzn,červené,bílé,oranž.
z0diaC
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 19:28:33

no jo ... zkoušel jsem jak svítí sufitka ... ono srovnávat 4 diody vs. 42 taky moc nejde ... navíc jde i o ten odběr kvúli timeru ... chtěl jsem nafotit ten zbytek ale s mým kompaktem mi to moc nejde ... škoda
ještě se chystám dodělat něco do těch čtecích lampiček.
qpc
Odeslal: Friday 03 October 2008 - 14:59:45

zajímavé,ale sulkidka ala dioda dělá podobnej efekt i si lze zvolit barvu

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0610 sec,0.0259 z toho dotazů.