• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Kdo jsme

OPEL CLUB RENBAU (dále jen OCR), vznikl za účelem sdružovat přátele a fanoušky vozů značky OPEL. Vznikl díky fandovství, a na základě vysoké poptávky po takovémto úzce specializovaném klubu. V současné době existuje velké množství automobilových a motoristických spolků, které ale svou specifikací nesplňují podmínky přístupu pouze jediné značky. Další kluby, které jsou současné době zakládány, nebo již fungují, mají většinou lokální působnost. Anebo pro své vyloženě sportovní zaměření nejsou přístupné široké veřejnosti. Podíváme-li se do minulosti, mají u nás tyto spolky velkou tradici, jsou velmi oblíbené a speciálně kluby příznivců vozů značky ŠKODA, WARTBURG a TRABANT úspěšně existují do dnes a navíc se dále rozšiřují. Samotný OCR bylo založeno v roce 2001 (přesněji 20. 5. 2001) v Holýšově u Domažlic. A díky umístění oficiálních stránek klubu na Internetu se mohl rozšířit do celorepublikové působnosti. Na podzim roku 2003 mělo něco okolo 240 registrovaných členů.

Aby bylo zabezpečeno úspěšné fungování klubu, rozšířil se tým vedení o členy z okolí Českých Budějovic a Prahy. Základní idea při zakládání klubu i v současném fungování zůstává stejná. A sice, že masivní reklama pro nábor nových členů probíhat nebude. Kdo se bude chtít stát členem OCR, ten si nás rozhodně najde a tím si zabezpečíme to, že členové budou ti, které to baví a budou chtít být v rodině OCR.

OCR má za sebou desítky klubových setkání a to jak mini setkáních, tak i velkých. Klubová setkání je především zaměřené na členy klubu a jejich nejbližší příbuzné. Každoročně klub pořádá minimálně dvě velká setkání a několik regionálních. Pro své členy bude klub zajišťovat na webových stránkách poradnu, inzertní část i informace o novinkách.Richard Nedved alias Prazdroj
- Člen rady sdružení
- SKYPE : prazdroj3
- Hlídač stránek Odkaz


prazdroj@opelclubrenbau.cz

Pavel Schmidt alias Wonderboys
- Člen rady sdružení
- Hlídač stránek Odkaz
- SKYPE :


wonderboys@opelclubrenbau.cz

Jirka Simon alias Jirka
- Člen rady sdružení
- Hlídač stránek Odkaz
- SKYPE : simon.jiri


jirka@opelclubrenbau.cz

Jarda Sládek alias Jerry
- Výkonný předseda klubu
- Hlídač stránek Odkaz
- SKYPE : jerryczcz


jerry@opelclubrenbau.cz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0495 sec,0.0184 z toho dotazů.