• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Chatbox (všechny příspěvky)


bullet mates v Friday 20 November 2020 - 11:18:27
Čest práci
bullet Jerry v Wednesday 18 November 2020 - 14:59:10
Ahoj všici
bullet Colommbo v Tuesday 17 November 2020 - 10:42:17
Dobré ráno vespolek!
bullet mates v Wednesday 21 October 2020 - 10:08:27
Furt je to prd oproti 40ti tunám na kolejích
bullet Colommbo v Tuesday 20 October 2020 - 12:55:10
Vono taky se svou figurou, milej Mates, když do někoho drcneš, je to pohroma...
bullet Jerry v Saturday 17 October 2020 - 14:15:30
bullet mates v Saturday 17 October 2020 - 10:53:37
Jerry: pokud uhnu, bude to ještě větší průser
bullet Venca49 v Thursday 15 October 2020 - 23:13:16
Ahoj, tak já si také zamávám...
bullet Jerry v Thursday 15 October 2020 - 13:40:53
mates proč trochu neuhneš
bullet mates v Wednesday 14 October 2020 - 16:24:10
bullet mates v Wednesday 14 October 2020 - 16:23:52
Já sbírám v práci průsery. Dnes jsem zas jedné paní trochu zvalchoval bok auta
bullet Bobeš65 v Wednesday 14 October 2020 - 15:42:34
Když už nic a nikdo tak aspoň mávání
bullet Jerry v Monday 12 October 2020 - 10:40:01
bullet Colommbo v Sunday 11 October 2020 - 20:02:03
Kdybys byl hajnej, můžeš sbírat houby v práci...
bullet mates v Saturday 10 October 2020 - 08:32:59
Já na houby nechodím, já chodím do práce.
bullet Jerry v Thursday 08 October 2020 - 14:15:56
Tak to máš stejný jako já, já na houbách ještě nebyl a taky jsem houby našel
bullet Colommbo v Tuesday 06 October 2020 - 16:32:58
Před chvílí jsem se vrátil z našeho lesa a vůbec nic, nula. Přitom žádné sucho, pěkně vlhoučko, ale jen samý muchomůrky zelený a starý pestřce ("lanýže")... Podle kalendáře by však pozdě ještě býti nemělo.
bullet qpc v Tuesday 06 October 2020 - 12:11:20
hm,to mas už asi blbý..
bullet Colommbo v Monday 05 October 2020 - 19:48:23
U mě dobrý! Ale ještě jsem nebyl na houbách...
bullet qpc v Monday 05 October 2020 - 15:21:07
hola hej,jak je?
bullet Colommbo v Thursday 10 September 2020 - 17:17:24
Neser, Peťo... U nás vůbec nic, jen sucho.
bullet qpc v Thursday 10 September 2020 - 15:44:36
z každe prochazky či cyklistiky dojdu domu s rancem hribu...už to rozdávám
bullet Colommbo v Wednesday 09 September 2020 - 12:16:12
Nespěte, kurňa, venku je tak hezky, tož třeba hurá někam na výlet...!
bullet qpc v Friday 04 September 2020 - 12:22:57
hm,u me prselo
bullet Colommbo v Monday 31 August 2020 - 15:39:53
...a nebylo, každopádně aspoň v sobotu. Naopak, velmi příjemno po všech stránkách!
bullet Colommbo v Thursday 27 August 2020 - 20:50:30
Vono to (snad) nebude tak hrozný, Petře. Ale pro jistotu přijeď radši se střechou...
bullet qpc v Thursday 27 August 2020 - 14:08:47
a o víkendu liják...klasika :_(
bullet Jerry v Thursday 20 August 2020 - 23:00:29
Ne mates čekáme na tebe a pořád nic asi tu uschneme
bullet mates v Thursday 20 August 2020 - 19:12:52
Už zase chlastáte?
bullet Jerry v Thursday 20 August 2020 - 11:04:01
Jirko ty si kuň
Přejít na stranu  [1] 2 3 ... 44 45 46

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0964 sec,0.0774 z toho dotazů.