• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní :: Re: PROSBA O RADU - KOUPE CORSA 1.7DTI nebo CORSA 1.2iCOMFORT
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
MONIKA
Odeslal: Sunday 04 January 2009 - 21:39:34
Chci si koupit Corsu.Obe jsou r.v 2003 najeto 72000km.,5dveri,1.majitel,rucni razeni a koupeno v CZ.Prodejni cena obou Corsicek je stejna 99000kc.
Corsa 1.7DTI ma navic automatickou klimatizaci.Rocne najezdim do prace po meste cca. 25000km.Co mi poradite koupit?Dekuji za radu.Monika
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Monday 05 January 2009 - 11:48:48

pakliže nepotřebuješ tu klimatizaci,taky bych volil 1.2 v benálu..
Legend
Odeslal: Monday 05 January 2009 - 08:38:23

U té 1.2 bych počítal se spotřebou 6 litrů, u diesela minimálně o litr nižší, ale při současných cenách benzínu to už není výrazný rozdíl. Diesel má riziko dražší opravy, jak už zde bylo uvedeno a obecně mají více najeto, kupují se je lidi na větší nájezd km. Sám bych volil radši 1.2, ale hledal bych model s klimatizací, ideálně elektronicky řízenou. Ceny aut hodně klesly, takže výběr docela je.
Lhex
Odeslal: Monday 05 January 2009 - 08:01:16

1. v malém autě je lepší benzín - nafták je na malý podvozek zbytečně těžký a rozdíl ve spotřebě je stejně skoro zanedbatelný
2. pro ženy a děti jsou lepší velká auta (z bezpečnostních i praktických důvodů) !_;
3. za 100tis.kč by byly kupř. 2-3 krásný omegy = jinými slovy za ty peníze jsou obě ta auta drahá!!
4. u každého ojetého auta záleží jakou měl údržbu a kolik má opravdu najeto (některá auta z roku 2005 mají najeto klidně už 180000km, to je běžná realita!!)
Pepé
Odeslal: Monday 05 January 2009 - 07:36:09

z požadavků které jsou zde vypsány bych se také přikláněl k benzínové dvanáctistovce akorád nad tou klimou bych se hodně zamyslel jestli je pro mě důležitá nebo ne...
JardaB
Odeslal: Monday 05 January 2009 - 07:05:42

Tak nejak, jediny problem vidim v te klimatizaci, jinak benzin. A v zime to asi bude i topit
Martas
Odeslal: Monday 05 January 2009 - 06:31:15

Prez cele Brno tazke rekneme denne 50km rozlozene do nekolika jizd resp, s nejakymi zastavenimi. Takze pokud pro tebe absence klimatizace neni problem (coz by pro me byl) ja osobne bych se priklanel k benzinu, nafte nedelaji popojizdky zrovna dobre a pri najezdu 25000 km rocne se za 3 roky dostanes ke "kriticke" hranici 150 000km kdy uz preplnovany naftovy motor muze mit problem a temer jakakoliv oprava je v radech desitek tisic. Navic Corsa s preplnovanou 1,7 je pomerne vzacnost, kdezto 1,2 benzin je vicemene standard a ani rozdil ve spotrebe pri hmotnosti Corsy C nebude u tehle motorizaci nijak velky.
JardaB
Odeslal: Monday 05 January 2009 - 06:24:20

Nove se nezvazovalo? Sam nevim, co by bylo lepsi, ale spis bych se klonil k benzinu, je furt levnejsi a riziko drahe opravy je mensi, i kdyz u techto novejsich aut clovek nikdy nevi...
MONIKA
Odeslal: Sunday 04 January 2009 - 23:06:48

Ta CORSA1.2iCOMFORT nema klimu.Jezdim pres cele Brno do prace, pro dcerku do skolky a za rodicemi.Mesicne tak najezdim okolo 2000km.Z casoveho hlediska se mi nevyplati predplacene jizdne.Driáve jsem jezdila FIAT Cinquecento - bral 3,7l/100km benzinu ale po havarii,kterou jsem prezila uz takove "nebezpecne prditko" nechci.Mela jsem pak Opel Corsu B 1.7D r.v.1997, brala 4-5l/100km ale tu mi ukradli a ted namam s cim bych jezdila do prace a vozila dcerku do skolky a nakupovala nakupy pro rodice.Diky.Monika
freez
Odeslal: Sunday 04 January 2009 - 21:59:36

Ty odkazy by bodly, nicméně se zeptám to najezdíš 25 tis km po městě a nebo je v tom i cesta po okreskách a dálnici ? Ta 1,2 má klimu manuální a neboji nemá vůbec ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0412 sec,0.0156 z toho dotazů.