• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra motor :: Re: Střílí do výfuku, ale nestartuje
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Johny
Odeslal: Wednesday 15 July 2009 - 15:08:17
Zdravím, mám 2.0 16V r.v 1992 Nejde mi to nějak nastartovat. motor točí střílí to do výfuku, ale nechytne. Starter byl vyměněný a dál nevím co dělat. Auto mi takhle stojí už měsíc. Díky za rady.
Poslední odpovědi
Marci VeA
Odeslal: Sunday 27 February 2011 - 08:38:33

Čaues JOHNY a nemáš takhle náhodou C20XE mě to ta moje mrcha dělá též ale já mám Vectra A GT 16v r.v. 1993 a dělá mi to to samí,střílí do vejfuku a nechce blafnout ani za boha ne,a taky mi klekla ze dne na den !frr
Anonymní
Odeslal: Friday 24 July 2009 - 13:31:02

Jasně, jsem sice automechanik amater, ale tohle mě napadlo.-) Jiskru to dává. Ventilkem co je na motoru jsem zkoušel benzín ten taky dává. Zkrátka třikrát otočím klíčkem skoro chytne, ale nic. A hned je pak ůplně vytřískaná baterka. Jak je to s polaritou zapojení baterie? Starter má být na mínus nebo na plus?
Legend
Odeslal: Friday 24 July 2009 - 08:24:12

klíňákem to určitě nebude, motor musí běžet i bez něj. Zkoušeli jste, jestli to hází jisrku? (zapalovacím kabelem proti karoserii)
Anonymní
Odeslal: Thursday 23 July 2009 - 22:38:30

Rozvody jsou v cajku samozřejmě se na ně jako první jukli. Už mi i naskočila ale hned zase chcípla a baterka která je nová je skoro vybitá. Nemůže to být prokluzováním klíňáku na altíku???
JardaB
Odeslal: Thursday 23 July 2009 - 18:37:22

Nepreskocily rozvody? To bych zkontroloval jako prvni, + kompresi, ventily....
Anonymní
Odeslal: Thursday 23 July 2009 - 18:33:52

Na diagnostice jsem nebyl. Najednou mi to kleklo v køižovatce a pak už nic. Vymìnil jsem startér, tak to alspoò zaèalo støílet do výfuku a mít zvuk jako kdyby chtìla chytit, ale nechytne.
JOB
Odeslal: Wednesday 15 July 2009 - 16:27:06

Co diagnostika ? Začalo to zničeho nic nebo postupně ?Patrně nějaký čidlo na otáčky (vačka nebo klika)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0691 sec,0.0127 z toho dotazů.