• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér :: Re: zatékání do zadního kufru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
petrik
Odeslal: Wednesday 28 July 2010 - 17:26:57
ahoj, koupil jsem jako druhé auto corsu B 5dv., mám ho asi 3 týdny, doteď pohodička.
Ovšem při prvním větším dešti jsem zjistil, že kobereček v zadním kufru je celej nasáklej a voda stojí i v prolisu plastu, kterej kryje nákladovou hranu.
Kontroloval jsem těsnění, je dávaný úplně nový a vypadá dobře, takže nevím kudy se tam může dostávat. Poradíte mi do příští bouřky ?
Dík
Poslední odpovědi
Halis
Odeslal: Sunday 01 August 2010 - 11:14:38

Možný průnik do zavazadlového prostoru: těsnění okolo dveří, průchodka pro kabely, těsnění okna. Pokud máš vodu na plastovém prahu, tak tam teče těmi dveřmi: zkontrolovat všechny otvory ve dveřích (stěrač, zámek, držáky SPZ, ostřikovač a jeho hadičku s průchodkou)...
mates
Odeslal: Saturday 31 July 2010 - 13:29:47

No může to zatékat kdekoliv... De vo to, jestli je vlhkost po jízdě, pak bych hledal otvor někde v podběhu...ale pokud to stálo a je tam vlhkost po dešti, tak pak z vrchu. Někudyma tam téct musí...
petrik
Odeslal: Friday 30 July 2010 - 19:10:54

tak těsnění je dobrý, dnes zase trochu pršelo, pod pátýma dveřma sucho, ale na koberečku u levého podběhu zase trochu vlhko. Nemůže to zatíkat mezi plechem a zadním plastem na nárazníku? Kontroloval jsem i zadní dveře a jsou suchý. (Díra v plechu odspodu není )
mates
Odeslal: Wednesday 28 July 2010 - 17:40:40

Těsnění může být nový, ale nemusí lícovat na pátý dveře, třeba po ráně ze zadu... Nebo to může téct anténou a nebo oknem... Asi to chce usušit, zajet na wapku a testovat

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0717 sec,0.0328 z toho dotazů.