• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra eletrika :: Re: [anketa] Jaké zapalovací kabely jsou lepší (co koupit)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
KopA
Odeslal: Wednesday 27 October 2010 - 14:46:47
Tak mám dilema - při výměně svíček jsem zjistil že na Cali jsou původní zapalovací kabely a samo jsou kantáre.

Teď nevím BOSCH je 2x tak dražší ale jsou to uhlíkáče, radši bych měděný ale nemám důvěru ke značce STARLINE (koupil jste si někdo kabely této značky - jaké byly?). Cena nehraje roli, obě značky se mi zdají levné.

Zkuste mi poradit - nebo uvidíme výsledek ankety _;
Poslední odpovědi
mates
Odeslal: Saturday 13 November 2010 - 12:30:33

Woe řekneme mu BOSCH, a on koupí Starline...no to je na facku :_:n
Zkus ještě někdy založit nějaký hlasování.... (ner! !Pj:
freez
Odeslal: Saturday 13 November 2010 - 00:25:26

Jo to jsou přesně stejný co jsem kupoval před lety.
KopA
Odeslal: Thursday 11 November 2010 - 13:46:23

Ještě pár foteček.




KopA
Odeslal: Thursday 11 November 2010 - 13:22:01

Takže výsledek je následující:

Rozřezal jsem jeden kabel a zjistil, že je uvnitř měděnej takže tím byl BOSCH ze hry.

Pak sem hledal na netu a Tesla Blatná byla za 1.676,40 Kč (+200 pošta a dobírka) a e-shop Odkaz měl STARLINE za 1.462,00 Kč (+200 pošta a dobírka).

Tak sem to risknul a vzal STARLINE - druhej den to přišlo a v krabici byly fakt kabely od Tesly Blatná a tvářej se celkem dobře (na krabici nikde ani zmínka STARLINE).

Mimochodem jsem se zeptal v Oplu a tam by kabely stály 8.000,00 Kč ale bohužel (bohudík) už je nelze objednat.

Zajímavý je to, že e-shop prodává stejnou věc o 200 Kč levněji než samotný výrobce - čekal bych, že přímo od výrobce dostanu nejlepší cenu.
freez
Odeslal: Friday 29 October 2010 - 20:18:27

Kabely od Tesla Blatná s měděným jádrem jsem u nich kupoval taky, ještě do Fka a co jsem Astru měl tak byli v pořádku, po čtyřech letech jsem je prodal i s autem, to že Tesla dodává kabely pro Starline už jsem slyšel taky a docela bych tomu i věřil. Co se týče Starline, tak baterie od nich po třech letech bezúdržbového používání a startovaní na cvrnk při jakékoli zimě nejevila žádné známky opotřebení , což se o Vartě po dvou letech nedalo říct, takže baterka maká dodnes. Jinak u Starline asi záleží na kusu, znám mraky lidí co mají od Starline půl auta a to již několik let a vše je v pořádku, zase znám lidi co měnily kuláky od Starline po třech měsících (u některých to bylo ale vinou poškozených dalších částí nápravy) takže těžko říct.
KopA
Odeslal: Wednesday 27 October 2010 - 20:00:12

No na netu jsem dneska vyčet, že prý údajně kabely Starline mají být od Tesly Blatná. Ty obrázky co maj e-šopy jsou teda stejný tak nevím asi tu nějaká možnost bude.

Tak mám tedy už jasno - říznu kabel (původní jsou BERU) a koupím BOSCH nebo Tesla podle toho jestli to bude uhlík nebo měď - každopádně to vypadá že ty kabely stejně přežijou to auto _;

Díky za účast v anketě - potvrdilo se mi, že se od dílů Starline radši držet dále.
(Jardo tebe beru jako tu výjimku co potvrzuje pravidlo )
JardaB
Odeslal: Wednesday 27 October 2010 - 19:29:27

Ja uz mam starline kde co a neprijde mi to az takovy sunt, treba vodni pumpa za litr a vypadaji docela kvalitne udelany, litinove obezne kolo a vypadalo ze drzi ... Ty Kabely z Tesly jsem mel taky ale to teda je neco - ne ze by nefungovaly, ale maji jednotnou delku, slizkou izolaci a koncovky tak gumovy, ze jsem to ze svicek doloval sikovkama (aspon teda je to stav pred 4mi lety).
JOB
Odeslal: Wednesday 27 October 2010 - 19:06:24

Taky si myslím že Tesla není špatná volba
TOMdesign
Odeslal: Wednesday 27 October 2010 - 17:00:21

A co Tesla Blatná? Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0653 sec,0.0305 z toho dotazů.