• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: benzin
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
martin
Odeslal: Wednesday 17 November 2010 - 12:09:35
potreboval bych poradit co mam delat z autem nalil sem do nej 15L benzinu z kanystru lezel tam asi dil pac sem nastartoval spalil posledni zbytky starho beneli a jak se dostal na radu benzin z kandaku tak se to zacalo dusit az to uplne chciplo nejde to nastartovat a vim jiste ze v kanystru byla 95ka ale asi starsi prosil bych o radu co ted s tim popr kolik to tak bude stat predem dekuji jinak opel vectra 1.6 16v 1997
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Saturday 20 November 2010 - 08:34:43

uz to jezdu juchu konecne byl sem jak na jehlach
super vypumpovali sme nadrz pres cerpadlo apres vzduchovej vypustak a jede to super bylo to benzinem supe
vrgadaa
Odeslal: Friday 19 November 2010 - 05:47:16

ja jednou prokazatelne nabral spatny benzin. Bylo pred vyplatou, hladove oko svitilo, tak jsem vzal za 3 kila a odjel jsem od pumpy 300m a auto zhaslo. Tenkrat ty podvody s palivy jeste proflakly nebyly, takze mne to zprvu nenapadlo. Nikdo to nedokazla pul roku opravit a to ani pre me podezreni, ze je to divne, ze auto prestalo jet po nabrani paliva. Zadne veflobiny nepomahaly, to byl koneckoncu pricina, proc jsem koupil ten smejd V6. Nakonec se to v jednom servise potvrdilo. Nebral jste ten benzin nahodou tam a tam? Ale predtim mi vsude rekli vypada to jako benzin, smrdi to jako benzin-jen to proste nejelo.
....
Nakonec pomohlo vypuseni nadrze, vymena palivoveho filtru a vycisteni soustavy, vymena svicek-tenkrat za 4000 Kc a protoze jsem platil kartou, tak to po chvili cukani benzinka nakonec proplatila. Ale i tak to jeste dost dlouho blbnulo na volnobeh, nez si to sedlo
...
A nebyla to zadna noname pumpa s levnym benzinem
Martas
Odeslal: Friday 19 November 2010 - 05:38:57

A pali ti to ?
martin svitok
Odeslal: Thursday 18 November 2010 - 23:41:23

lidi je mozne aby to byly vstrikovaci trysky
dneska sem to skousel vypustit mno a nic moc tak sem skusil vycistit svicky ktery byli neuveritelne zasrany a nic lidi ja uz zacinam byt z toho auta zoufalej ted uz kvuli tomu nemuzu ani usnout porad me vrta hlavou co to muze byt chtelo by to radu co s tim jestli to mam opravit zapalit nebo rozmlatit ja uz faakt nevim benzi tam sel skosel sem pres odvzdusnovak ale ani rana proste to jelo jenom na starter predem dyk za rady
Host
Odeslal: Thursday 18 November 2010 - 17:31:49

pomalu ale jiste zacinam premyslet o prdoeji te vectry :/
martin svitok
Odeslal: Wednesday 17 November 2010 - 18:46:13

tak uz sem se domluvil z kamosem zitra to budu vypoustet pres palivovi cerpadlo benzin si necham na taborak a natocim tam poradnej Benzin z velkym B protoze to seno ze zahrady uz nechcu vaute ani videt pak napisu jak to dopadlo
dada
Odeslal: Wednesday 17 November 2010 - 18:44:30

spíš to vidím na bordel v kanystru
JardaB
Odeslal: Wednesday 17 November 2010 - 18:39:05

Tak 2 mesice nic nejsou, to by nemel byt problem - jestli ti to nekdo nevycoroval a nedolil vodou
Ja mel na mysli pripad, kdy mi stala venku Omega pres rok a pak se tomu teda moc nechtelo na stary benzin, ale slo to, pak jsem jednou vycuc benzin z auta, co mi stalo na zahrade 3 roky a na to uz nejela ani sekacka (ale na zapaleni ohne to slo )
JOB
Odeslal: Wednesday 17 November 2010 - 18:35:56

Dotankuj do plné, nejlépe u značkové pumpy a případně přidej Velfobin nebo jak se to jmenuje.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0426 sec,0.0103 z toho dotazů.