• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra ostatní :: Re: topení
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
karel
Odeslal: Sunday 16 January 2011 - 23:12:51
Dobrý den mám problém s topením sintru 2.2 benzín ohřeju na provozní teplotu až tak po 30-40km poradte už jsem měnil termostat z druhé sintry co mám na díly a bez úspěchu dal jsem i karton před chladič a furt stejné už nevím co s tím mám dělat a ještě to docela blbě fouká do kabiny filtry jsem už taky vyhodil a trochu lepší ale není to ono
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Wednesday 08 June 2011 - 13:27:47

karel napsal ...

Dobrý den mám problém s topením sintru 2.2 benzín ohřeju na provozní teplotu až tak po 30-40km poradte už jsem měnil termostat z druhé sintry co mám na díly a bez úspěchu dal jsem i karton před chladič a furt stejné už nevím co s tím mám dělat a ještě to docela blbě fouká do kabiny filtry jsem už taky vyhodil a trochu lepší ale není to ono

Mám sintru /už třetí/ a málo to foukalo do kabiny. Řešení:1:palubka dolů,vyndat vyměník topení,nalít do něj přípravek na odvápnění,/vodní kámen/ a nechat to dva dny.Potom nasadit na hadici s tlakovou vodou a neleknout se,co z toho vyteče.Na závěr pořádně vyčistit lamely,aby přes ně mohl proudit vzduch.2:pylový filtr,dát nový,nebo odstranit,/je v kastlíku/2ks.
karel
Odeslal: Tuesday 25 January 2011 - 22:07:31

nový termostat -topení začne foukat teplo zhruba už po 5km to už je úspěch
lesak
Odeslal: Tuesday 18 January 2011 - 09:15:03

Doporučuji si od toho termostatu dobře schovat doklad letos jsem reklamoval už hafo termostatů z různých aut a výrobců(stalline nekupuj je to hrozný šmejd)nevím co se letos děle že dělají takové zmetky.
karel
Odeslal: Monday 17 January 2011 - 23:32:24

už jsem ho obědnal stojí okolo 500-600kč což je pěkná cena ale díky za odpověd
Legend
Odeslal: Monday 17 January 2011 - 00:41:32

Je možné že termostat z druhé sintry byl taky špatný, to se musí ohřát daleko dřív, spíš bych tam dal nový.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0724 sec,0.0218 z toho dotazů.