• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: schema pro pripojeni elektrickych sedacek
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jouda
Odeslal: Wednesday 07 September 2011 - 07:50:36
Zdravim vsechny. Mam OB 96 kde mám latkové sedačky a pouze eletricky nastavitelnou vysku sedadla. Nejsou vyhrivane ani s pameti. Sehnal jsem si kozene sedacky s vyhrivanim a pameti bez airbagu, ale co jsem koukal u spolujezdce, tak tam mam pripravu pouze jeden konektor kde je stale +. Chtel bych se zeptat, zda nekdo nemá schema pripojeni vyhrivani od vypinace k sedacce. Kdyz pripojim vypinac vyhrívaní, tak se kontrolka rozsviti, jako ze je zaple vyhrivani. Potreboval bych dotahnout asi toto spinane + z vypinace do sedacky. Nemate nekdo takove schema?

Diky
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Tuesday 07 January 2014 - 14:02:45

Zdravím Vás tak problém vyřešen

je potřeba zapojit na červený přívodní kabel první červený z toho několikapinového konektoru od paměti a dále VELMI DŮLEŽITÉ !! je zapojit druhý hnědý,třetí černý, šedobíly a hnědobílý na přívodní hnědý !!

Potom se to rozjede a funguje

Tak ať se daří v R2014
OMEGA B ecotec
Odeslal: Saturday 04 January 2014 - 11:51:15

ZDRAVÍM ...prosím o radu když se tady o tom bavíte ..
v autě mám origo řidičovou sedačku s el posuvem nahoru a dolu bez paměti s výhřevem a teď bych tam potřeboval dát sedačku komplet v el ale s pamětí a váhřevem ovšem zapojím a nejde !!!!
prosím o radu co mám udělat jak obsočit tu pamět v řídící jednotce té sedačky ..motorky jsem vyzkoušel napřímo a fungují ale z centrálního přívodního kabelu od sedačky když ji dám přímo na baterku tak ani nehne !!
Legend
Odeslal: Wednesday 07 September 2011 - 12:52:29

Zpravidla všechny omegy mají přípravu na elektrické ovládání sedaček + vyhřívání, bez paměti, takže při montáži sedadel bez paměti stačí sedadla pouze zapojit. Pro připojení sedadel s pamětí je pravé sedadlo stejné a u řidiče jsou změny - jiné konektory a spousta chybějících drátů, takže je reálné dotahat ještě stropní stmívací zrcátko v elektrice (když je v elektrice tak je vždy stmívací), ale na venkovní zrcátka s pamětí bych se vybod, to je hrozně moc práce a navíc měnit celé zrcátka za verzi s pamětí.
Tomis
Odeslal: Wednesday 07 September 2011 - 12:10:24

Jako blizsi popisek nemam, ale vicemene je vse jasny

X.. - konektory
K.. - ridici logika
S.. - spinace (+nekde kontrolka)
E.. - koncova zarizeni (tady vyhrivani)

barvy dratu jsou taky jasny ze skratek a kam vedou na tech konektorech je tam tez

stmivany zrcatko myslis, jako elektricky ovladane vnitrni? jinak stmivany jsem nenasel, jen prave to ovladany, dle pameti sedacek
Host
Odeslal: Wednesday 07 September 2011 - 10:54:52

To je super. Nahodou popis komponentu bys k tomu nemel?
A schema stmivaciho zrcatka, kdyz uz jses v tom by nebylo?

Opravdu diky za pomoc
Tomis
Odeslal: Wednesday 07 September 2011 - 10:08:50

prikladam schematko

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1091 sec,0.0618 z toho dotazů.