• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra motor :: Re: Calibra palivové trubičky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jerry
Odeslal: Saturday 08 October 2011 - 20:36:51
Ahoj nevite někdo kde sehnat origo naohýbané palivové trubičky. Byl jsem v opelu a koukali na mě jako na zjevení co to po nich chci. Prý to berou v metráži a dělají si to na dílně. Na otázku jak nebo kdo jim dělá signování na koncích aby ty hadičky při těch cca 6ti atmosferách nevylítly na mě koukali co to je a proč by to tam mělo být. Jinde jsem si taky nepomohl jen metráž signování nikdo neumí. Prosím poraďte spěchá. Díky Jerry
Poslední odpovědi
Ivan..
Odeslal: Sunday 04 December 2011 - 06:55:38

Kup palivové trubky z Favoritu,stojí pár korun.....a ten tulipánek na konci tam při troše šikovnosti vyklepeš.....nebo se zeptej nějakého ledničkáře,mají na to forichtunky taky.....
pavel
Odeslal: Saturday 03 December 2011 - 21:49:55

Zkus firmu VALMISERVIS Nový Jičín
dělali mi hadice na calibru,umí tlakové i normální hadice za pár kaček, nalisují na konce téměř cokoliv,jen budou chtít nějaký vzor. pokud sháníš kovové trubičky ,tak to asi neumí,ale hadice,které benzin nerozežere umí.
Jerry
Odeslal: Saturday 08 October 2011 - 21:35:07

Já to neměříl to mi řekli v servisu kde to dělají. Když zavře regulátor tak tam vyběhne tlaková špička. Prej
JardaB
Odeslal: Saturday 08 October 2011 - 21:29:46

Fakt 6 atmosfer? Bezne se to pohybuje tak 1-2 atmosfery...
Resil bych to nejakou improvizaci, pokud jde o napojeni gumovych hadic. Co nakonec natahnout gumovou tlakovou hadici komplet? Dnes se to stejne dela z plastu. Nebo bych vzal puvodni koncovky a stribrem naletoval na nove trubky...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0576 sec,0.0249 z toho dotazů.