• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Omega 3,0 V6 AT pod-2°C nejde řadit:-(
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jiřik
Odeslal: Wednesday 21 December 2011 - 10:36:20
Zdravim všechny vyznavače jedinýho pohodlnýho opla v dějinách. K věci: Mám Omegu 3,0 V6 AT převodovka r.v. 2000 jedinná vada na kráse je, že když je venku pod cca pod-2°C nejde řadit, jen se ozýva zvuk relátka po zmáčknutí odjištovacího čudlítka (jde zmáčknout jen kouse, ne po jeho celé dráze) a páka je jak zabetonovaná. Motor nechám vrčet cca 15min na volnoběh krásně pak zařadim, jak kdyby se nic nědělo a v poho odjíždím. Převodovka necuká, všechny kvalty řadí. Je to normální nebo se mám připravit na smrt převodovky??

Jo mám najeto 155000km origo serviska z německa a sám jsem si ho přivez - km sedí 100%
Poslední odpovědi
watchi
Odeslal: Friday 23 December 2011 - 21:06:48

a ten bazmek je kde? a neuskodim tomu?
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 21 December 2011 - 12:25:13

omyl, jediny pohodlny kocar v opel historii byl beckovy senator a ackova omega. Beckova totiz nabobnala a tak je uvnitr odost min mista, ale jinak vitej v kubu. Driv se rikalo, kdyz opel, tak omegu, kdyz omegu tak MV6:-)
Jiřik
Odeslal: Wednesday 21 December 2011 - 10:48:13

OK. dík moc zkusim to. Sem myslel jestli to nemaj nějak el. podchycený, aby se trošku prohřál olej. Jinak do ted to šlapalo libově. Dám vědět, jak jsem dopad.
JardaB
Odeslal: Wednesday 21 December 2011 - 10:39:33

To bude problem toho klacku a jisteni, ne prevodovky - ten jistici bazmek odmontovat, zahodit a bude po problemu.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0505 sec,0.0178 z toho dotazů.