• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: velmi slabě svití světla na opel omega caravan
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
stanley
Odeslal: Saturday 31 March 2012 - 10:09:18
Ahoj
můžete mi prosím poradit proč mi velmi slabě svítí přední světla Opel omega caravan 98 ?mám čirou optiku,náklon světel je dobrý .Díky
Poslední odpovědi
ciba
Odeslal: Wednesday 04 April 2012 - 10:36:50

to je celkem lehke jeste pak vycistit svetla i zevnitr a budou svitit skoro jako nova
Gekon
Odeslal: Wednesday 04 April 2012 - 08:46:58

zluty a poskrabany svetla uime vcelku slusne prebrousit a vyleštit.
Legend
Odeslal: Saturday 31 March 2012 - 19:15:25

Svítivost světel u oemgy je hlavně ovlivněná tím, jak moc je čirá optika čirá. Jestli jsou světla zažloutlé a ještě mají třeba uvnitř vylámaný seřizovací mechanismus a svítí jinam, což je běžné, tak svítí hrozně. Ještě bych změřil napětí přímo na žárovce, jestli není někde špatná kostra, ale to se prakticky nestává.
Gekon
Odeslal: Saturday 31 March 2012 - 10:46:23

spis si myslim ze si stezuje na to ze mu ty svetla mzouraj (nesvitej tak jak maj) jelikoz nejspise nemaj kostru a tim padem ta zarovka sviti obema vlaknama. ale treba nee dejou se ruzny veci ..
Colommbo
Odeslal: Saturday 31 March 2012 - 10:32:50

Milej Stanley, je sice hezký, že napíšeš caravan 98, ale proč taky nenapíšeš, co to máš za světla, jestli jsou tam žárofky a jaký nebo už třeba ty xenóny, jestli ti to svítí málo nebo "nakrátko", to se pak těžko něco radí... Ono u těch Omeg obecně svícení není žádnej zázrak - já mám sice xenóny, ale taky by to mohlo svítit líp... Prvně bych ti poradil zkusit udělat základní seřízení světel pomocí regloskopu někde v servízu anebo na STK, máš-li takovou možnost, případně zkusit je maličko přizvednout sám proti zdi pomocí regulačních šroubů, ale fakt s rozumem, aby protijedoucí řidiči v zoufalství neskákali do pangejtu... A pokud je seřízení v richtiku, zkusit třeba žárofky s vyšší svítivostí. A PROČ PÍŠEŠ DOTAZ NA OMEGU DO VLÁKNA PRO VECTRU...??? __; __;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0504 sec,0.0231 z toho dotazů.