• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: Astra H 2,0T - co vy na to?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mates
Odeslal: Wednesday 13 June 2012 - 09:40:41
Zdarec, co vy na tohle vozítko?
Odkaz
Nějaké zásery v motoru - QPC by mohl vědět, něco jinak než na klasické AH co je extrémně dražší? Názory typu "je to Opel, takže furt problémy" sem psát nemusíte, to už vím !!(a)
Poslední odpovědi
ondra
Odeslal: Sunday 17 June 2012 - 00:31:36

"2. Předražený - za tu cenu jsme teď kupovali 2 roky starý auto s navigací a vším možným s 10k km"

By mě docela zajímalo, co to bylo za auto? Protože ta cena, na šest let starou ojetinu, je úplně průměrná.


PS : Mě se zase ten styl interiéru naopak líbí. Žádný kýčovitý patvary, ale jednoduchost a přehlednost.
Jiřik
Odeslal: Friday 15 June 2012 - 13:19:31

V LPG budeš jezdit za ekvivalent ke 4 litrům benzínu ),
klidně to přestavím.
KopA
Odeslal: Thursday 14 June 2012 - 22:22:26

Mates to jako pro tebe?
1. Pro tebe si myslím malý.
2. Předražený - za tu cenu jsme teď kupovali 2 roky starý auto s navigací a vším možným s 10k km
3. Motoru bych se nebál furt to vychází z FAMILY II bloku, jen zkontrolovat jako každej přeplňovanej motor akt. stav + viz. QPC
4. Aspoň že je to metalíza to je lepší, pastelový barvy jsou na AH na prd. - nic nevydržej
5. AH brzo rezne spodek
6. Hodně plastů - např. tyčky stab. plastový z fabriky - vydrží to kulový ale jde koupit replika celokovová
7. Bral bych to tak za 80k - 100k Kč
8. Mě osobně se u éry VC, AH nelíbí jejich interiéry - vyvolávají u mě nevolnost
9. Jo a nebude(š) to jezdit za 5l/100km
qpc
Odeslal: Wednesday 13 June 2012 - 16:01:35

ahoj,jdi se s tim svézt a uvidíš,že tě to zase začne za volantem bavit _; .Všechno je Ok,pokud nekdo nebyl debil a nedrbal to nastudeno,musíš se chovat citlivě k turbu a pak to funguje.Zaměřil bych se na těsnosti kolem turba atd,klidně někde v servisu sundat hadici a nakouknout.Jinak v Brně máš na Komárově toho GOOD mechanika,takže i servis máš v pohodě.
Colommbo
Odeslal: Wednesday 13 June 2012 - 11:13:33

Já vím, že čekáš fundovanější názory a odpovědi, Martine, nicméně z pohledu laika je to, aspoň podle obrázků a výbavy, příjemně motorizovanej krásnej a vysoce elegantní mladej kombíček, kterej by za celkem přijatelných bratru 170k mohl člověka vrátit zpátky ke kořenům...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0553 sec,0.0184 z toho dotazů.