• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: Oprava omegy MV6 - pls help
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Brenky
Odeslal: Sunday 11 November 2012 - 16:58:15
Ahoj, najde se tu někdo schopný a hlavně ochotný, kdo by přijel a pomohl mi dát mou omegu dokupy? Kdokoliv? Jsem z Havířova. Samozřejmě to nechci zadarmo....odvoz z domu a zpět zajistím, případně proplatím....nejlépe by bylo, kdyby se chtělo přijet Legendovi. Už jsem z toho zoufalý. Děkuji.
Poslední odpovědi
Brenky
Odeslal: Saturday 01 December 2012 - 11:59:50

mravex: odkud jsi?
mravex
Odeslal: Monday 26 November 2012 - 22:52:01

daj mi to domov, a spravím to. Na omege som zmeral celu kabeláž káblik po kábliku...skoro...
Stepo
Odeslal: Monday 12 November 2012 - 08:35:43

Nekde na foru tu byl odkaz od McJohna zabyvajici se testovaci svorkovnici ventilatoru v motorovem prostoru.
Zacal bych timto. Uzemnovanim pinu se budou roztacet prislusne ventilatory.
Tim se vyzkousi relatka a motory ventilatoru.

Ja tam mel napriklad problem s napajenim relatka. Rele samotne bylo OK, ale nedochazela tam stava na civku a musel jsem delat dalsi pripojeni na +12V.

Dalsi vec je, ze snimace teploty ( spinajici sahary ), musi byt presne ty, co tam patrej. Pri vymene jsem tam omylem dal spinac na mensi teplotu ( 95-110 ) a ukazalo se, ze je jinak vnitrne resenej, takze ve finale nejela klima a ventilatory si delaly co chtely.
Takze pokud jsi je nahodou menil, podival bych se i na toto.
Legend
Odeslal: Sunday 11 November 2012 - 23:12:15

Kdybych to neměl cca 380km tak by to celkem i šlo, ale takhle by vyšla doprava auta dráž než oprava
Jestli bys zvládl dopravit Omegu do Prahy, tak se na ni podívám, ale asi to není moc výhodné
ciba
Odeslal: Sunday 11 November 2012 - 22:37:24

vim a pamatuju si ze par lidi tohle resilo a bohuzel se to nikomu nepodarilo vyresit a videl bych to prave jak pise Jarda ze je to diky vyhorelemu kab. svazku...
JardaB
Odeslal: Sunday 11 November 2012 - 21:20:05

Ja treba zjistil, kdyz jsem jednu Omegu likvidoval, ze byl lehce shorelej kabelovej svazek v motorovym prostoru, takze muze to byt i velmi zakerne... No je to prace pro sebevraha.
Brenky
Odeslal: Sunday 11 November 2012 - 21:12:45

je to rok 1996, schémata mám, jen se v nich nevyznám...proto bych byl raději, kdyby se na to podíval někdo zkušený.
JardaB
Odeslal: Sunday 11 November 2012 - 20:42:43

Tohle ECU myslim neridi, na to jsou teplotni spinace v chladici. Mozna na klimu se to pousti z RJ. Schemata se daji stahnout, kdyz tak muzu poslat, jde o to jaky rocnik mas.
Brenky
Odeslal: Sunday 11 November 2012 - 19:52:35

hlavně se nespouští ventilátory chladiče. spínače, chladič, čidla, relátka, ventilátor, pojistky OK. Diagnostika nic. Nevím, zda to ještě nějak neřídí ECU, ale nemám možnost zkusit s jinou.
JardaB
Odeslal: Sunday 11 November 2012 - 18:42:53

Asi bude dulezite napsat, co tomu je nebo co nefunguje.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0536 sec,0.0133 z toho dotazů.