• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi :: Re: Redukce na anténu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Daniel Hájek
Odeslal: Wednesday 02 January 2013 - 13:53:13
Dobrý den dávám si do auta jíne radio a konektor od nového radia vypada jako takova trubicka a samička je dole v ty trubicce a z auta je takovej kratkej do L-ka co stim ?
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Wednesday 09 January 2013 - 00:11:19

Tak a jsem v pr.. jak jsi sem todle nedelal a bojim se toho budu muset asi nekoho poprosit
Palic
Odeslal: Monday 07 January 2013 - 20:30:10

no asi by to slo zalezi na sikovnosti.... ja jsem take daval jine radio a to melo vyvedeny kabel s konektorem ven, do nej pasla redukce a do redukce konektor z auta, celek omotan paskou a prerusovani se pak uz nekonalo......

pokud by jsi chtel menit konektor tak by jsi musel koupit samotny konektor, ktery bude bud pajeci nebo na krimplovani, oboji je pouzitelne, a pak stejne jako u televizniho kabelo odizolovat koax a stred kabelu napajet nebo krimpnout na stred a stineni na obal konektoru...... to vse...... konektor pujde sehnat snad v kazdem krame s autodily......
Host
Odeslal: Saturday 05 January 2013 - 11:29:16

jj bylo to ono a mohu se zeptat šlo by udělat novou koncovku od auta na antením kabelu protoze me tam ta redukce spatne drzi staci stim pohnout a mam to hlasitejsi pak stim zase blbe pohnu a zas se mi to ztisí
Palic
Odeslal: Wednesday 02 January 2013 - 20:33:15

potrebujes asi toto:
http://www.tipa.eu/cz/redukce-pro-autoanteny-din-iso-prima/d-87371/

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0784 sec,0.0523 z toho dotazů.