• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Automat žere i z kopce :)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
FastArrow
Odeslal: Wednesday 07 August 2013 - 00:12:28
Ahojte, mám druhou omu s AT, teď mám 2,6 2003. Pořád přemýšlím, jestli je normální, když jedu z Bludovičáku tzn. prudký kopec cca 1km,noha z plynu a oma žere stále okolo 4 litrů. /Pak někdy později dole začne brzdit a spotřeba je nula. Nemuselo by to žrát tolik přece to je více než kdyby auto stálo, tak to on s tím vlastně dělá?? Nebo je něco vadného?
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Wednesday 05 November 2014 - 20:07:47

Kdybyste měli normální auto s manuálem, máte po starostech. Akorát budete muset čas od času nechat vyměnit spojku jako já teď...
JardaB
Odeslal: Wednesday 05 November 2014 - 19:14:29

Zas to ale pri brzdeni motorem tak daleko/rychle nejede... Zalezi na okolnostech, me treba pri dojizdeni na cervenou k semaforu po rovine nebo z mirneho kopce vychazi lip neutral.
Martas
Odeslal: Wednesday 05 November 2014 - 17:54:05

A protoze v Autosalonu nebo kde to v TV bylo (nasledne i na netu) se snazili dokazat ze to neni pravda.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 05 November 2014 - 14:32:10

Protoze to 80 procent ridicu nevi a mysli si ze usetri
Jaryn
Odeslal: Thursday 30 October 2014 - 13:20:13

Proč dávat neutrál? Při jízdě z kopce jde motor do přeběhu a řídící jednotka zavírá přívod paliva. Při zařazeném neutrálu se toto neděje.
Colommbo
Odeslal: Sunday 26 October 2014 - 12:22:22

Moc se to (s ohledem na samu podstatu AT) ale nedoporučuje...
Anonymní
Odeslal: Sunday 26 October 2014 - 11:16:27

no, ja osobne kdyz jedu z kopce davam N(eutral) pod kopcem kopnu D a jedu v klidu dal to same v kolone pri cekani atd.
peter
Odeslal: Tuesday 03 December 2013 - 21:35:54

zdrvim neviete my poradit s akeho auta by my pasovala aut.prevodovka na opel omega 2,5td.a ci by nepasovala s ople 3,0i aut.prevodovkadakujem
Jiřik
Odeslal: Saturday 10 August 2013 - 09:04:59

No u Selespeedu může odejít aktuátor, nebo synchrony v převodovce. Ale nic co by nějak výrazně vybočovalo ať frekvencí závad, nebo finančně proti GM.
Amíci umějí i mnohem nadupanější šestiválce, ale všechno to degradují automaty.
------------------------------------------
Zkoušel jsem od jakých minimálních otáček motor brzdí a je to zhruba od 1800.
Níž už opravdu maličko přidává, aby se nedostal do režimu "cukání"

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1059 sec,0.0496 z toho dotazů.