• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: slabní nástup brzd
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
luba
Odeslal: Wednesday 18 May 2005 - 10:46:29
Kdyľ chci aby mi moje eFko (Caravan 1993) zastavilo "na místě", tak musím pořádně seąlápnout pedál ... a při přibrľďování je třeba taky větąí síly ... myslím, ľe to nění v pořádku a nevím co s tím (do servisu s tím zatím nepojedu)

díky Luba

Email
Poslední odpovědi
EnRico
Odeslal: Monday 23 May 2005 - 21:30:23

Tak jestli jsi nedobrzdil na sněhu, tak to zcela jistě nebylo brzdama, ale jedině pneumatikama.

ABS jsem k práci přiměl na Astře G i na suchý silnici, ale je fakt, ľe to chtělo mnohem víc síly neľ u Octávie. Mě to ale vyhovovalo. Uznávám, ľe slabé ľeně asi o dost míň ...
Pavel
Odeslal: Monday 23 May 2005 - 14:30:07

Jo, mam taky Astru G a musim rict, ze s brzdama nejsem take moc spokojenej, mohly by byt trochu jedovatejsi, samozrejme ne tak jako u Skodovek Fabia nebo Octavia. V posledním hnusném zimním týdnu, kdy napadl sníh, jsem si trochu pocuchal predek, chybely mi tak 3 metry a kouknul jsem se do kufru jednomu Formanovi
je proste potreba s tim pocitat...
rutus
Odeslal: Monday 23 May 2005 - 09:02:10

No chlapi, mozna me sezerete, ale jel jsem ted novou Astrou III a ta uz ma brzdy podobne oktavce, tedy razantni a velmi odlisne od me Astry G.
Ja kdyz jedu tak pocitam s tim, ze nastup brzd neni uplne razantni a tak radsi udrzuju vetsi vzdalenost od auta ktere jede prede mnou.
Urcite je to na neco dobre, ale myslim si, ze nase brzdy si moc velkou chvalu nezaslouzi...
EnRico
Odeslal: Friday 20 May 2005 - 14:48:22

Tomas: je to jinak, já jsem měl Octávku jen půjčenou, takľe jsem jezdil decentně, ale kámoą, kterýmu patří a jiným autem tehdy nejezdil, ABSkoval 10x denně a moc s tím spokojenej nebyl.

Jedovatý a přeposilovaný brzdy jsou dobrý akorát na to, aby to do vás zezadu někdo napral jako tuhle na Evropský, kde první v řadě jedoucí Fabia zaflekovala, ač měla jeątě metry místa na plynulý dobrľdění a daląích 5 aut za ní udělalo řetězovku. Já jsem na to koukal ze sousedního pruhu a měl to jako na dlani. Zvláą» pro nerváky je dost blbý, ľe i lehkým seąlápnutím dosáhnou max. účinku. Je to proti přirozenosti.

Je to stejně blbý jako přeposilovaný řízení za jízdy (při parkování to beru).
Bobík
Odeslal: Thursday 19 May 2005 - 22:08:36

To je zase hukot.
Dneska se proti mně objevil sebevrah, co na okresce předjíľdí 2 náklaďáky v zatáčce. _rendek
Astra brzdila nafest, ale bez zablokování kol. V tom vidím tu největąí výhodu, hlavně bez ABS, ľe kdyľ ąlápneą trochu zprudka, tak hned nejdeą ąmejrem kam nechceą.
Magor _legion to stihnul zpátky mezi tatrovky. Fuj.
Dobrou noc, děti. _love
klubo
Odeslal: Thursday 19 May 2005 - 10:09:28

2lib: koukám ľe seą třídní nepřítel aster! no nevim nevim...
Yper
Odeslal: Thursday 19 May 2005 - 09:18:08

Protoľe tohle slovo je tady diskriminovaný! Správce nás učí sluąnosti!
Anonymní
Odeslal: Thursday 19 May 2005 - 08:40:52

proč se nezobrazilo slovo "hovínko"? )
luba
Odeslal: Thursday 19 May 2005 - 08:38:49

klubo napsal ...
ona brzdí ale musíą víct ąlápnout a na to si kaľdý zvykne během ujetí několika kilometrů...jak sám říkáą



... ale neľ si na to zvykneą, tak si i po jednom kilometru můľeą rozcuchat předek, coľ se mi málem stalo ... opravdu jde o zvyk, ale prostě to brzdí na hovno!!!

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0751 sec,0.0264 z toho dotazů.