• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: kotouče životnost ?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
strajbery
Odeslal: Sunday 12 June 2005 - 22:49:33
zdravím, na Astru G 1,4 rv2001, kotouče při najetých 75000km zdá se mi to brzy měnit je, ale aut. servis je stočit nemohl protoľe by neodpovídaly bezp. normám, měnil tedy zatím jen destičky, jen za mater. chtějí 4500,- a předběľně jsem domluvený se známým dalo by se to i velmi levně co mi řekl ale to bych se asi bál..
Poslední odpovědi
Bobík
Odeslal: Wednesday 22 June 2005 - 23:44:30

Na prvních kotoučích jsem najel 128000 (AG 1.416V 98), nechal jsem je přebrousit a jeątě by takových 15000 bezpečně snesly. Teď tam mám Brembo, kolik se sjely zatím nevím, jen vím, ľe se po 1,5 roce lehce zvlnily a přibrľdění to malinko kmitají, coľ originály nedělaly ani po 5 letech (nevím co to bylo za značku).
Záleľí ale také na tom, jak a kde se jezdí.
ronin44
Odeslal: Wednesday 22 June 2005 - 04:45:52

Ja som menil tento mesiac, kotuce s chladenim a dosticky so senzorom, kompleka vpredu, ATEcka, aj s robotou a novou brzdovou kvapalinou 6500,-Sk. Vymena cca 2 hod.
Len rada, skus si kupit kotuce a dosticky rovnakeho vyrobcu, inak sa Ti moze stat, ze budu rozne tvrde a budes castejsie menit jedno alebo druhe.
Mike
Odeslal: Monday 13 June 2005 - 22:45:56

Mám kotouče Brembo ( vnitřní chlazení ) a loni stály cca. 1700 i s DPH sada, kupováno v ELITu, destičky FERODO za cenu zde uvedenou, tedy asi 700,- kupováno ve FATE.
a plná spokojenost.
k tomu jeątě přední světla, taky ELIT, kus 960,-i s DPH.
no a u Srby mi nabídli jen materiál za 10tkč...
a mě to zabralo cca. 3hod práce.
strajbery
Odeslal: Monday 13 June 2005 - 20:15:42

je to v lidech, má-li snahu jen vydělat tak na to určitým způsobem doplatí, jezdím tam uľ skoro 4roky a plná spokojenost aľ teď.
děkuji za odpověd..
K_P
Odeslal: Monday 13 June 2005 - 19:59:43

2 strajbery: ptal jsem se proto, ľe po zkuąenostech u Opla, v jednom nejmenovaném městě, kdy mi navýąili částku o díl který je v pořádku (naątěstí jen při předběľné nabídce), o kterém jsem věděl, ľe s tou opravou nemá nic společného, tak jsem se otočil a ąel jsem domů. Jednalo se o svody a maník u Opla k tomu připočítal katík, ľe prý je taky v háji, celkem cena bratru za 25.000,- Kč.
Moľná by bylo proto lepčí zajet někam kde dělají brzdy aby se na to mrkli, neľ třeba úplně zbytečně a předčasně vyhodit peníze.
Anonymní
Odeslal: Monday 13 June 2005 - 19:45:06

Pro Václava: já jsem si taky koupil u Feroda a tloukl čelem do zdi. Vąechny ostatní značky byly levnějąí. Jenľe to jsem zjistil aľ na účtu u pokladny, kdyľ jsem zjistil, ľe mi do telefonu říkali ceny bez DPH. U nás v Brně mám Ferodo za darebáky. A ľe bych byl z jejich zboľí unesen, to tedy ne. Tom Havíř
strajbery
Odeslal: Monday 13 June 2005 - 19:31:43

K P jo jo u Opla.
zdá se mi to brzy měnit, nejsem čert.. a majitel přede mnou s ní najezdil jen 9000km.
Václav
Odeslal: Monday 13 June 2005 - 08:59:05

Já mám dobré zkuąenosti s firmou Ferodo. Přední destičky na VeA stály cca 700.-Kč, (v Oplu za ně chtěli 2000,-Kč). Ferodo dělá dvoje provedení - tzv. měkké a tvrdé destičky. Ty tvrdé stojí trochu více peněz, déle vydrľí - ale zase více při nich ubývají kotouče. Tak si můľeą vybrat. Nemá někdo zkuąenost s brzdovými kotouči od Feroda? Chtěl bych si je koupit.

pr»ka
Odeslal: Monday 13 June 2005 - 05:40:13

strajbery no prostě záleľí na stylu jízdy,mám souseda s octávkou,který má najeto asi 40 000 a uľ mu měnili 1x nebo 2x kotouče a ani nevím kolikrát destičky,na můj styl prostě jezdí jak prase,brzda plyn,záleľí jak razantně brzdíą a jak se kotouče opotřebovávají.Jinak K_P měl pravdu výběr je obrovský,prostě si vyber podle ceny a kvality a výměna je sranda

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0817 sec,0.0542 z toho dotazů.