• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér :: Re: rychlomer a tachometer
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
milos
Odeslal: Thursday 14 July 2005 - 09:09:12
Ahoj, mam problem ze mi pri jazde z nicoho nic zrazu spadne rychlomer na 0 a zastavi sa tiez pocitanie kilometrov. Najprv som si myslel ze je to sposobene nejakymi otrasmi, ale robi to aj na uplne rovnej ceste. Potom z nicoho nic zasa nabehne. Stretli ste sa stym niktop? Co by ste poradili?
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 16:25:02

Může být špatné čidlo ABS u levého předního kola. Omega z toho čidla snímá rychlost auta a Combo to asi bude mít stejně.
Maros
Odeslal: Sunday 18 June 2006 - 12:37:38

Ahoj, mam ten istý problem, rychlomer mi ukazuje pri jazde normalne rychlost a zrazu rucicka spadne na 0... a stale mi svieti kontrolka ABS!
Neviem co s tym....
Anonymní
Odeslal: Monday 06 February 2006 - 10:26:27

Měl jsem podobné problémy a stačilo pořádně zasunout konektory co jsou pod krytem u ridiče u levé nohy.
SnowMan X
Odeslal: Wednesday 01 February 2006 - 17:22:00

Mě se v poslední době stává,že otočím klíčkem,rafička ukazatele paliva naběhne podle stavu benzínu a jak zastartuju,tak tak divně spadne na nulu a po nastartování se zase vrátí.Čím to může být?
qpc
Odeslal: Wednesday 01 February 2006 - 17:13:11

siso napsal ...
ja mam podobny problem, navyse je to okorenene tym, ze mi prestane ukazovat teplotu motora a stav nadrze. myslite ze v tom moze byt rovnaky zadrhel ako cidlo rychlosti alebo blbne nieco horsie ??? pre info po par sekundach to zasa nabehne a zopakne si to tak kazdy treti tyzden

vdaka za pomoc uz vopred



...kostra,blbej signál z jednotky ,uvolněnej hlavní konektor pod palubní deskou(pod budíkama)
Daniel
Odeslal: Wednesday 01 February 2006 - 17:01:51

To Siso: No u teba by som skor povedal, ze je niekde zla kostra.
siso
Odeslal: Wednesday 25 January 2006 - 21:22:41

ja mam podobny problem, navyse je to okorenene tym, ze mi prestane ukazovat teplotu motora a stav nadrze. myslite ze v tom moze byt rovnaky zadrhel ako cidlo rychlosti alebo blbne nieco horsie ??? pre info po par sekundach to zasa nabehne a zopakne si to tak kazdy treti tyzden

vdaka za pomoc uz vopred
Václav GT
Odeslal: Monday 31 October 2005 - 15:06:42

Vlez pod auto a prohlédni to. Může to být třeba jen volný konektor. Na servis je vždy dost času, např. bude volný konektor a oni ti dodají nové čidlo (pro ně je to lepší obchod- ty to přeci zaplatíš a ještě budeš mít pocit, že jsi vysmátý).
Lib
Odeslal: Monday 31 October 2005 - 14:18:30

Daniel napsal ...
Mal som presne to iste. Po case mi uz nesiel tachometer vobec a zacala sa rozsvecovat diagnostika motora. Tak som isiel do servisu. A vyliezlo z toho vadne cidlo rychlosti. Cidlo stalo 1800 + 200 vymena a som vysmiaty.


No ja bych spis krivil hubu, 1800 neni zrovna malo za takovou picacinku

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1170 sec,0.0783 z toho dotazů.