• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: Vectra C boucha zadni naprava
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Kermit
Odeslal: Saturday 24 December 2005 - 12:42:56
Ahoj Opláci, na mé VeCe mi nějak začala bouchat zadní náprava. Máte tu někdo Vectru C a zkušenost s tímhle problémem? Jsou tam nějaké silentbloky co odejdou a dělá to bordel jako u starší VeBe? čau za tipy a pškné Vánoce...
Poslední odpovědi
Mato
Odeslal: Tuesday 21 November 2017 - 10:29:15

Nazdarek. Kupil som vectru c 1,6 benzin. Na pravej strane vzadu mi nieco klepoce. Uz som bol u 3 servisakoch a vsetci hovoria ze je vsetko vnajlepsie poriadku. Klepoce to aj pri brzdeni. Kryci plech je pevny. Auticko je vseobecne tiche a preto mna to hrkotanie znervonuje. Prosim o nejaku radu. Dakujem
Legend
Odeslal: Wednesday 25 May 2011 - 01:24:59

Já mám zkušenosti, že na zadní nápravě VC bouchají tyto díly:
- horní ramena
- tyčky stabilizátoru
- gumové uložení stabilizátoru do karoserie
Všechno ostatní jsou už jen obyčejné silentbloky a ty mají velmi vysokou životnost, zatím jsem neviděl aby některý odešel.
wozeyk
Odeslal: Wednesday 25 May 2011 - 00:03:47

ja mam vece 2.2 gts bouchala zadni naprava, kdyz auto stalo zabral jsem za kole nahore a skubnul k sobe tak se ozvala rana musel jsem menit zadni horni ramena:( kdyz vam neboucha tohle vetsinou je to ulozeni stabilizatoru je to guma v pouzdre asi za 100kc casem se tam proste udela vule (delala mi to i vebe) vymena je na chvili kdyby nekdo mel zajem muzu dat vetsi info;) ale i kdyz jsem vymenil oboje porad mi prijde ze mi tam neco malicko na nerovnostech boucha kdo mate taky gts mate v zadu uplne ticho?
PN
Odeslal: Thursday 02 February 2006 - 18:52:05

VC-GTS. Chlapi, to bouchani je asi nakazlivy. Jak jsem byl pred dvema tydny na horach a auto stalo v tech velkych mrazech venku, zacalo mi neco vzadu bouchat. A rostla hlasitost. Dva tydny jsem kolem toho behal a uz jsem myslel, ze to budou ty silentbloky. Pospravoval jsem tlumice 5-tych dveri, protoze se mi zdalo ze maji vuli a klepou, ale delalo to porad. Jel jsem v kufru na radu Kermita, ale nenasel jsem to. Ostry zvuk do karoserie byl vsude. Nakonec jsem dnes zjistil, ze se uvolnil tapicirunk 5-tych dveri (bouchnul jsem do neho hlavou a ozvala se typicka rana) a bouchal do skla v miste motorku sterace. Zatim jsem tam vrazil molitan aby to neklepalo, az bude teplo, mrknu kde se co uvolnilo.
keray
Odeslal: Thursday 26 January 2006 - 15:02:38

Jo taky mi to bouchalo a jak - v Srba servisu mi udělali prohlídku a návrh na výměnu silentbloků a stabilizátoru a nevím co všechno ještě s rozpočtem na cca 10000. Tak mi to jeden šikula zvládl sám - pouze výměnou všech gumových silentbloků (stabilizátor samozřejmě byl bez závady) za 2200 a jezdím v klidu. Srbákům se už delší dobu vyhýbám...
saab
Odeslal: Monday 16 January 2006 - 19:29:54

Ahoj! Ja mam saaba 9-3ku SS, ma to mit stejnou napravu jako VeCe a taky mi boucha zadni naprava. Nikdo neci cim to je, Tlumice jsou pri ok a vsechny ramena a raminka jsou taky ok. Po kostkach to proste klepe. Jestli neco zjistite, napiste mi prosim na Email Moc krat dik!
qpc
Odeslal: Tuesday 03 January 2006 - 13:13:28

kermit: tlumič? uložení tlumiče?
Kermit
Odeslal: Tuesday 03 January 2006 - 12:11:29

Já jsem v kufru podložil oboustranou lepenkou ten tapecírunk a kdejakej plast co předtím bouchal. Dokonce jsem se od ženy nechal vozit v kufru a poslouchal to . Najeto mám 36.000km. Je to tiché ale z té zadní nápravy mě pořád bouchá. Hlavně pravá strana a když to kolo jako padá dolu. Budu dál zkoumat a buď to najdu a nebo se picnu Každopádně dík za radu a krásný nový rok.
PN
Odeslal: Saturday 24 December 2005 - 14:08:04

Kolik mas najeto. Ja zatim 70t a je to v pohode. Je to o neco tvrdsi (GTS), takze jsem musel povkladat gumove vymezeni na otocne cepy na zadni palubu, ktera se otvira pri otevreni 5-tych dveri. Dale jeste nalepit penovou gumu na na tu samou palubu, aby se oprela o dvere po zavreni a nebouchalo to. Jinak to byl rachot jak od napravy. Po upravach je ticho a to jezdim hodne po kostkach a nekvalitni silnici - okoli Uh. Brodu Zkus podobne veci. Po upravach to prestalo.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0579 sec,0.0201 z toho dotazů.