• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Frontera :: FRONTERA :: Frontera ostatní :: Re: Pozink
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
M.
Odeslal: Monday 20 February 2006 - 10:13:51
Je Frontera pozink a od kterého roku?
Poslední odpovědi
Rudla33
Odeslal: Saturday 09 January 2010 - 00:50:15

No nevím nevím ale jestli je frontera pozink tak možná až tak od typu,,B,, u áčka to asi nebude.
JOB
Odeslal: Wednesday 06 December 2006 - 19:29:50

montík napsal ...

Mám B a myslím si že chce nadstandartní péči.Mně se objevila koroze nad předním sklem a dole na sloupku u řidiče.Dutiny a spodek je nutno udělat nejdéle do tří roků,já bohužel až po šesti ale nad sklem jste stejně v pytli.Těsně nad gumou skla a i pod ní.Na jejich ekologii jim kašlu pokud je to na úkor kvality výrobku.

No co se týče koroze kolem čelního skla tak tam je problém jako s celým předkem ,chytíš kámen a je zaděláno.A to nemluvím o tom že jestli máš sklo měněný tak taky záleží kdo to starý vyřezával.Osobně jsem viděl "machra " co vyřezával okno strunou a lak kolem okna ho zrovna moc netrápil.
omegalukin
Odeslal: Wednesday 06 December 2006 - 12:12:23

Pokud by tě napadlo, že si rezavá místa sám ošetříš, tak s citem... Já jsem chtěl u své staré O-A také odstranit rezavý puchýř u těsnící gumy čelního skla a když jí odchlípnul, prasklo mi sklo... Trhlina asi 7 cm (asi následek pokroucení kastle po bouračce)
montík
Odeslal: Wednesday 06 December 2006 - 04:51:12

Mám B a myslím si že chce nadstandartní péči.Mně se objevila koroze nad předním sklem a dole na sloupku u řidiče.Dutiny a spodek je nutno udělat nejdéle do tří roků,já bohužel až po šesti ale nad sklem jste stejně v pytli.Těsně nad gumou skla a i pod ní.Na jejich ekologii jim kašlu pokud je to na úkor kvality výrobku.
Martas
Odeslal: Tuesday 21 February 2006 - 06:16:55

Je si potreba uvedomit jeste jednu vec a to ze pozink je jenom na novejch originalnich dilech co byly na aute namontovany takze jakmile to auto bylo bouchly (a treba jen vic odreny) a jakejkoliv dil z karoserie nebo skeletu se menil tak pozink jaksi chybi. Takze clovek pak muze bejt celkem zklamanej kdyz ma auto z roku 2002 kterry by melo byt urcite pozink a za 5 let mu to nekde zacne chytat rez i kdyz by nemelo.
vrgada
Odeslal: Tuesday 21 February 2006 - 04:44:50

OB hnije taky pekne, sice na ackovou nema, ale pozink to asi nevidelo, opel vzdy strasne setril a soucasne dbal na ekologii, takze ma auta natirany vodoureditelnymi barvami, ktere jsou asi pri vyrobe velmi setrne k zivotnimu prostredi, ale mel s nimi v pocatcich dost problemy s kvalitou laku. Mam kamarada, ktery rika, ze jedine odolne auto proti korozi je ESPACE, pozinkovana kostra polepena plastovymi dily, ale pro nove modely to myslim uz taky neplati
JOB
Odeslal: Monday 20 February 2006 - 21:45:07

To teda bohužel není,myslím teda tu OB
3000 24V
Odeslal: Monday 20 February 2006 - 21:41:07

A neni O B v pozinku už od 96? Jestli jo tak Frontera asi taky
klubo
Odeslal: Monday 20 February 2006 - 21:28:45

Bad.Man napsal ...
Tipnul bych stejně jako všecky ostatní Oply - r.v. 99 modelový rok 2000 .... ale jistej si tim nejsem


astřička je ve fšem napřed už od roku 98
Bad.Man
Odeslal: Monday 20 February 2006 - 13:39:02

Tipnul bych stejně jako všecky ostatní Oply - r.v. 99 modelový rok 2000 .... ale jistej si tim nejsem

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0599 sec,0.0243 z toho dotazů.