• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor :: Re: Rozvodovy řemen 17DTi (ISUZU)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jagg
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 14:22:26
Potřeboval bych vyměnit rozvodový remen, ale v knížce JAK NA TO? jsem se dočetl že se tato výměna může provadět pouze v autorizovaném servise OPEL, kvůli nějakému načasování ventilů, ptal jsem se na to v servise u Zralýho a tam mi bylo řečeno, že se nic takového nedělá, tak nevin jestli si to můžu nechat vyměnit u kamaráda, nebo to DRAZE zaplatit u opla? má s tim někdo nějkou zkušenost. Díky
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 21:09:20

to jsou ale problémy __;
Martas
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 20:37:40

Gizmo_CZ napsal ...

marcel napsal ...

mam problems motorem 1.7 turbo disel jeto isuzu


Tak tohle jsem řešil minule, taky jsem měl problém!

Nakonec se ukázalo že "problém" byl mezi volantem a sedadlem!! __;



V tomhle pripde to vidim spis na problem mezi uzivatelem a klavesnici ....
Gizmo_CZ
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 20:35:29

marcel napsal ...

mam problems motorem 1.7 turbo disel jeto isuzu


Tak tohle jsem řešil minule, taky jsem měl problém!

Nakonec se ukázalo že "problém" byl mezi volantem a sedadlem!! __;
JOB
Odeslal: Tuesday 11 April 2006 - 20:43:16

marcel napsal ...

mam problems motorem 1.7 turbo disel jeto isuzu

hmm, a jakej problém bys nám neřek ? __;
marcel
Odeslal: Tuesday 11 April 2006 - 19:50:41

mam problems motorem 1.7 turbo disel jeto isuzu
marcel
Odeslal: Tuesday 11 April 2006 - 19:48:56

Jagg napsal ...

Potřeboval bych vyměnit rozvodový remen, ale v knížce JAK NA TO? jsem se dočetl že se tato výměna může provadět pouze v autorizovaném servise OPEL, kvůli nějakému načasování ventilů, ptal jsem se na to v servise u Zralýho a tam mi bylo řečeno, že se nic takového nedělá, tak nevin jestli si to můžu nechat vyměnit u kamaráda, nebo to DRAZE zaplatit u opla? má s tim někdo nějkou zkušenost. Díky

Jagg
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 14:56:51

Měnil jsem rozvody u astry F 17td(50KW), ale právě že v tý knížce jsou popsaný všecny motory ale pouze u tadytoho typu je napsáno že se mám obrátit na autorizovaný servis, zjistil jsem že tenhle motor nemá automatický hydrauliký zvedání ventilů, jako oplacký motory, ale měli by se tam dávat nějaký podložky pod vahadla tak nevin jestli tím nemysleli nahodou tohle nastavování
JT
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 14:34:25

Musíš nastavit 1. píst do horní úvratě a natočít vačky 1 válce nahoru. Jsou tam i rysky na kole od kliky
Martas
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 14:33:47

Do autorizaku s tim nemusis, udela ti to kdejakej automechanik. Pri vymene se s tim nesmi hnout, nebo to musis cely znova sesadit do vymezenych poloh na ktere jsou tam znacky. Zaroven je dobry menit nejenom remen ale i kladky a podle najetych kilometru i vodni pumpu.

Ale jestli jsi to nikdy nedelal neni dobry pokouset osud, i svepomocna oprava potkanyho motoru je financne mnohem narocnejsi nez jen ty rozvody.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0842 sec,0.0200 z toho dotazů.