• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika :: Re: Airback stále svítí
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Email
Odeslal: Wednesday 05 April 2006 - 10:36:07
Při startování v mrazu chytlo to až na potřetí bylo -25 mě zůstal svítit airback nevíte jak tuto chybu odstranit? Email opel vectra caravan X20DTL r.v.97
Poslední odpovědi
NIO
Odeslal: Tuesday 23 May 2006 - 20:29:49

stejne se to opet rozsviti, pokud uz to jednou udelalo, nejlepsi je to vystrihnout pod sedakem a sletovat naprimo.
lenin
Odeslal: Tuesday 23 May 2006 - 15:56:18

zdravim měl jsem to samý,šoupal jsem sedačkama při zapnutým zapalování a při tom se na okamžik přerušil kontakt v konektoru pod sedačkou a bylo hotovo.tak sem konektory pod oběma rozpojil ,očistil a prostříknul a makal na diagnostiku do opla v plzni.(do plzně nejezdit!!!)
Za minutu mi to smáznul vypláznul sem 11 kilo a dal sem si odchod.Byl sem tak vytočenej že sem svou vebe malem po cestě domů zbořil.od té doby v pohodě.
ýbrc
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 18:28:58

Brouček napsal ...

Ronin44 myslel ten konektor vyhodit(ucvaknout) a dráty spojit na tvrdo.Bude asi nějaká blbost v tom konektoru

no jo jenže z té pyropatrony koukají jen dva trny na to nebudu letovat __;
moody
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 12:40:44

Konektor na pyrotechnice airbagu obsahuje zkratovací člen (jako ochranu proti statické elektřině při přepravě). Při zasunutí konektoru se zkratovací člen vyřadí z funkce. Problém bude asi v poškozeném tvaru těla konektoru, který má odtlačit zkratovací kontakty od pinů airbagu.
moody
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 12:37:16

Konektor na pyrotechnice airbagu obsahuje zkratovací člen (jako ochranu proti statické elektřině při přepravě). Při zasunutí konektoru se zkratovací člen vyřadí z funkce. Problém bude asi v poškozeném tvaru těla konektoru, který má odtlačit zkratovací kontakty od pinů airbagu.
Brouček
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 12:36:41

Ronin44 myslel ten konektor vyhodit(ucvaknout) a dráty spojit na tvrdo.Bude asi nějaká blbost v tom konektoru
Anonymní
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 07:06:41

macil napsal ...

Na tvojom mieste by som hľadal asi skôr skrat. Ak tam má byť 2,5Ohm a meriaš na tom 0,3Ohm, tak to niekde skratuje. Pridanie paralelného odporu ti určite nepomôže. Pri paralelnej kombinácii odporov je výsledný odpor menší ako hodnota najnižšieho odporu v zapojení. Teda paralelným pripojením akéhokoľvek odporu k odporu s hodnotou 0,3Ohm, bude výsledná hodnota kombinácie nižšia ako 0,3Ohm.
Odborníci, prosím, prepáčia zjednodušenú terminológiu.


no mě taky zmátlo že Tech2 píše není spojení místo toho aby napsal že je tam zkrat,ale po vizuální stránce jsem žádný zkrat nenašel,pěkně jsi popsal výpočet celkové rezistence při řazení odporů paraelně,nicméně jako student elektro prumyslovky toto vím také,

ronin44 zospájkovat ,tím jsi myslel co? co mám proletovat když nevidím ten zkrat ? zajímavý je že když ten štekr dotlačím silou tak na techu naměřím 2,5,ja říkám vizuelně není nic vidět
ronin44
Odeslal: Monday 15 May 2006 - 23:28:25

Odcvaknut konektor, zospajkovat a mas to.

toMacil: sak si to pekne napisal Takto nejako nam to na strednej na zakladoch elektrotechniky pan profesor vysvetloval
macil
Odeslal: Monday 15 May 2006 - 22:15:24

Na tvojom mieste by som hľadal asi skôr skrat. Ak tam má byť 2,5Ohm a meriaš na tom 0,3Ohm, tak to niekde skratuje. Pridanie paralelného odporu ti určite nepomôže. Pri paralelnej kombinácii odporov je výsledný odpor menší ako hodnota najnižšieho odporu v zapojení. Teda paralelným pripojením akéhokoľvek odporu k odporu s hodnotou 0,3Ohm, bude výsledná hodnota kombinácie nižšia ako 0,3Ohm.
Odborníci, prosím, prepáčia zjednodušenú terminológiu.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0594 sec,0.0116 z toho dotazů.