• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér :: Re: Kryt radicky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Andelll
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 13:12:55
Caues Oplaci,potreboval bych poradit,jak sundat ten kozenej kryt radicky? vubec nemam tucha jak na to? Mam Corsu B 94rok,sim poradte
Poslední odpovědi
Andelll
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 16:52:53

dikys uz jsem se k tomu dostal,drzi to jen na takovejch plastovejch uchytkach
NIO
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 16:52:04

u corsy je to trochu jinak. je potreba demontovat stredovou konzoli a pak vyjmout celou radici paku z kloubu a ve sveraku servat kouli, u tebe jen povolit. Corsa ma tu kozenou manzetu myslim stazenou odspodu.
Andelll
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 16:38:07

s radickou neni problem,mam dam davanou jinou,takze kdyby neco tak ta je sundana behem minutky pomoci imbusu,takze kdyz to ci sundat tak musim vlist pod auto jo??? teda spis to mit zvedly?
qpc
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 14:33:47

jednou jsem to dělal u vectry a chytnul jsem slušného nerva,pak siještě málem vyrazil zuby a udělal díru do střechy když to povolilo..
Yper
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 14:17:24

2 QPC: ?lola
qpc
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 13:52:34

..brutálně je slabé slovo..
Yper
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 13:40:30

Přímo z Corsy to není, ale na VéBé je ten kryt uchycen na tom širším spodním okraji na plastovém rámečku, který se vydloubne z tunelu. Rámeček je uvnitř té koženky a palcem a ukazovákem se nahmatá a zmáčkne na bocích a táhne nahoru. Přehrne se přes konec kvrdlačky a pod ní(na páce) bývá stažený plastovou svorkou nebo něčím takovým. To odcvakneš a přetáhneš přes kouli a kdyby to nešlo, tak musíš kouli od páky předtím vyrvat - je tam naražená a jde to dost brutálně!

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0549 sec,0.0249 z toho dotazů.