• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Spínací skřínka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Vláďa
Odeslal: Tuesday 13 June 2006 - 19:15:10
čau chlapci oplácký,rád bych se zeptal na jednu věc.Když strčím klíček do zapalování tak s ním nejde otočit.Musim s nim silou jako by točit do stran až se po chvíli pohne a pootočí.Pak je vše ok.Když ho pak normálně vytáhnu a zkusim znova strčit tak to opět nejde.Zamykaní volantu jde normálně.Nevim co by to mohlo bejt.Snad se tam něco zasekává nebo co????????Díky moc za rady..ASTRA G 1.8 16v
Poslední odpovědi
Brouček
Odeslal: Sunday 23 June 2013 - 16:07:32

zkus jí trošku prostříknou Wdčkem, ale napřed sundej ze spoda tu el. část skřínky, at ten bordel ze spínačky nenateče do té el. části.
Petr
Odeslal: Wednesday 19 June 2013 - 12:13:30

Ahojky.Mám stejný problém, klíč ve spínačce neotočím, náhradním klíčem také ne, mám Astru 1.7 DI 2001.
Mám to rozebrané tedy co se týče toho plastového krytu, zlobilo mě to delší dobu, sekalo se to ale otočil klíčem, jako by to šlo přes zuby nebo co a teď konečná.
Tuším že to bude drahá oprava když to naložím na vlek a odvezu do servisu
Děkuji za radu.
Igor Astra G 98
Odeslal: Saturday 27 October 2012 - 14:45:38

Vláďa napsal ...

čau chlapci oplácký,rád bych se zeptal na jednu věc.Když strčím klíček do zapalování tak s ním nejde otočit.Musim s nim silou jako by točit do stran až se po chvíli pohne a pootočí.Pak je vše ok.Když ho pak normálně vytáhnu a zkusim znova strčit tak to opět nejde.Zamykaní volantu jde normálně.Nevim co by to mohlo bejt.Snad se tam něco zasekává nebo co????????Díky moc za rady..ASTRA G 1.8 16v


Ahoj, obcas taky mam takovej problem. Prostrikl jsem univerzalnim olejem
na mechaniku a zamky dovnitr skrinky. A silou vubec ne, ale jemne,jako by
si loupil sejf a funguje to. Proste v klidu. Cus.
wowgolds.com.au
Odeslal: Saturday 27 October 2012 - 10:21:20

No.1 Cheapest WOW Gold,Buy World of warcraft Gold instant delivery In wowgolds.com.au
Vlaďa
Odeslal: Wednesday 14 June 2006 - 16:29:17

Každopádně všem dík za rady a poznatky.Kolega z oplu mi říkal že to dělá ted při těch vedrech vazelína vevnitř.Uplně se rozteče a klíč je nasucho.Přikryl jsem přes den spínačku a je to lepší.Ten druhej klíč skusim až o víkendu.Jsem v Praze a nemám ho tu
patrikac
Odeslal: Wednesday 14 June 2006 - 13:21:12

Uz se to tu resilo nekolikrat. Ja sam jsem byl jeden z postizenych, podobne jak psal PN jsem jednou pred obchodakem uz neodjel.. Vyresila to nova spinacka (stala cca 1700,-) a prisla i s klicem - tedy jen s tou casti co se strka do zamku. V mem pripade to rozhodne nebylo osoupanym klicem a myslim ani stavitky. V te spinacke byla asi vychozena/vymackana takova drazka v ktere jezdi cep - ten zapadne do vymackaneho doliku a nejde otocit klicem.
Zafira 1.8
RRAAFF
Odeslal: Wednesday 14 June 2006 - 09:19:20

Mně na to pomáhá, když tam dám WD 40, ale trošku kolem toho otáčejícího vnitřku.
Bad.Man
Odeslal: Wednesday 14 June 2006 - 09:11:10

Houby ... ve spínačce to nebude .... ty klíče jsou z hrozně měkký "hmoty" ani nevim co to je ... ale jsou hodně náchylný na ošoupání .... zvlášť pokud auto klíčem i odemykáš tak je to dost pravděpodobný - zkus náhradní klíč a pak uvidíš ....
pragaga
Odeslal: Tuesday 13 June 2006 - 22:52:42

právě řeším stejný problém astra 97 najeto 165 tis. oprava za 1500,- až 2000,- je to sice dražší ale v téhle třídě to je spíš spodní hranice. Radši do toho prachy vrazím ať mám klid. A mám to ze dne na den hotový.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0699 sec,0.0267 z toho dotazů.