• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: Zapach z ventilace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Hombre
Odeslal: Thursday 10 August 2006 - 22:48:10
Zdarec opelmani.Koupil jsem Zafiru 2.0dti s nefunkcni klimou.Byl prdly chladic a tak znate to...vymena chladice+go kompresoru+motorek sahary atd...no moje nervy a vitr v penezence!!!Ted uz konecne klimuju,jo to je sice super,ale kdyz vypnu klimu,tak z ventilace jde zapach,jak ze stare zatuchle hadry!!!Nevite nekdo cim to muze byt?Diky moc za vase nazory.
Poslední odpovědi
Karel
Odeslal: Wednesday 03 April 2013 - 09:10:45

Tak ja to tedy zkusim . Jen ještě jeden možná hloupý dotaz, pod kterou klapku to stříkat? Zavřou se mě dvě, jedna je vlevo a druha v pravo (mezi je ventilator). V pravo je videt valec s lamelami ventilatoru.
Díky
Martas
Odeslal: Tuesday 02 April 2013 - 13:35:57

To neni montazni pena ktera ztvrdne
Karel
Odeslal: Tuesday 02 April 2013 - 13:29:03

Zdravim, prolejzam diksuze na čištění klimy a narazil jsem na tuto. Mam sprej s hadičkou, ze ktery leze něco jako pěna a mám dotaz. Pokud při zapnutí vnitrni cirkulace nastříkam tu pěnu pod klapku, nezasvini mi to motor ventilace? Neměl by se demontovat i ten motor, nastříkat, namontovat motor? Jestli je nutna demontáž, můžete mi někdo napsat co vše oddělat? díky za odpověď (VB 1.8 2000)
Hombre
Odeslal: Saturday 12 August 2006 - 20:18:44

To Prazdroj.Diky moc!!!Presne takhle sem si to predstavoval.Polopate jako malemu diteti _; .Jakmile se mi do ruky dostane sprej,vrhnu se na to a dam vedet,jak sem dopadl
Prazdroj
Odeslal: Saturday 12 August 2006 - 14:47:58

Klucí vyndejte kastlík držej ho čtyři torzový šrouby a vytáhněteho pozor na světlo v kastlíku musíse napřed vyndat.. vycvaknou šroubovákem po vyndání kastlíku se podívej doleva dolu je tam topení a zanim takovej hubenej obdelník...to je pilivovej filtr vytáhniho směrem do prava.. Pude pěkně blbě je naněm vždycky dost velkej humus......Bude určitě vlchkej a smradlavej to je puvodce smradu vyčistit nechat doma uschnout a nalejt naněj vonavku a vonívám celí autíčko......ČAS PRÁCE neumim dělam to poprvé 25 minut jako já než jsem našel ten filtr a ted 5minut.. Štasnou ruku ....Ahoj ze západu......
jenda
Odeslal: Saturday 12 August 2006 - 12:04:41

stačí přepnout ventílaci na vnitřní okruh. tam nahmatáš otevřenou klapku strčíš tam hadičku ,kterou máš u každýho spreje, necháš otevřený jen boční výdechy ,zapneš větrák naplno a napereš to tam.
macil
Odeslal: Saturday 12 August 2006 - 12:03:27

RRAAFF napsal ...

Aha, já myslel, že je to Vectra (je to ve Vectra poradně), ale myslím, že Zafira to má taky přístupný přes motor.

Myslím, že Zafira to má cez kastlík, podobne ako Astra G.
RRAAFF
Odeslal: Saturday 12 August 2006 - 06:58:32

Aha, já myslel, že je to Vectra (je to ve Vectra poradně), ale myslím, že Zafira to má taky přístupný přes motor.
RRAAFF
Odeslal: Saturday 12 August 2006 - 06:56:42

Ne, otevřít kapotu, odklopit dekl filtru(je to v tom plastu pod oknem) a tam to nastříkat. Rozebírat palubku není třeba

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0862 sec,0.0446 z toho dotazů.