• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: Neodemykaji se jedny dveře
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Martin
Odeslal: Sunday 15 October 2006 - 17:52:14
Mam Omegu B 1998 2.0 benzin, je tam dalkovej central, ale dvere u spolujezdce nereaguji, musim je zamykat a odemykat rucne. Cim to muze byt?
Poslední odpovědi
Tomin
Odeslal: Sunday 12 July 2015 - 13:54:49

Ahoj bando.
Jelikoz nejsem schopen zde ani po delsim hledani najit nejakou sekci inzerce (asi jsem slepy),
pisu sem. Mam tu jeden motorek 605328, opraveny, inkriminovany mikrospinac vymenen za kvalitni (Omron) dimenzovany na 10A.
Kdyby mel nekdo zajem, pisnete SZ.
Za "inzerci" ve vlakne se omlouvam, ale fakt jsem se snazil hledat ....
Leon
Odeslal: Friday 02 November 2007 - 19:47:05

Měl jsem to celé rozdělané,vím o těch mikrospínačích,ale když jsem připojil jenom motorek bez toho šroubení,tak na jednu stranu šel celkem dobře,ale na druhou se točil pomaleji.Myslíš,že to ty mikrospínače vyřeší?
Legend
Odeslal: Friday 02 November 2007 - 19:39:40

Leon: zatím nesháněj celý motorek, ale rozeber ho a vyměň mikrospínače. Dají se koupit asi za 15kč/kus a jsou tam 2. Mají je tady Odkaz stačí si vzít s sebou originál a podle toho je koupit.
Leon
Odeslal: Friday 02 November 2007 - 19:36:54

To je on.

Leon
Odeslal: Friday 02 November 2007 - 19:21:28

Čau pánové.Tak jsem zjistil,čím to je. _; Dělá to motorek od dálky.Jednou se mu chce a pak zase nééééé Nutně ho potřebuju sehnat.Dejte vědět.Spěchá to.Beztak se někomu válí doma. Je na něm číslo 605328 GM 90493702 a asi typ PA GF 30.LEON ICQ:367216623
Leon
Odeslal: Thursday 20 September 2007 - 19:44:28

To je mě jasný.Stejně jí mám rozdělanou.Vyvařuju zadní lemy a o výkendu mě čekají spodky dveří.Tak je chtě nechtě musím rozdělat.
Jak zjistím co tomu bylo,dám vědět. _;
JOB
Odeslal: Thursday 20 September 2007 - 19:28:45

Leon napsal ...

JOB:dík,hned zítra se do toho pustím a uvidíme co tomu bude.
Ještě jednou dík. LEON _;


Může to být samozřejmě něčím jiným , ale stejně to budeš muset rozebrat
Leon
Odeslal: Thursday 20 September 2007 - 19:23:57

JOB:dík,hned zítra se do toho pustím a uvidíme co tomu bude.
Ještě jednou dík. LEON _;
JOB
Odeslal: Thursday 20 September 2007 - 16:27:19

Měl jsem něco podobného.Jde o to že od toho čudlu co trčí ze dveří vede tyčka dolu k zámku.V zámku je provlečená do takový jakoby páky, která se pohybuje v zámku na nýtu který jí i zároveň drží.Tento nýt se časem povolil a tak to dělalo neplechu.Celý jsem to rozebral,do nýtu jsem párkrát praštil,ale né moc aby se to hýbalo, a celý to promazal.Od té doby mám klid.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0945 sec,0.0629 z toho dotazů.