• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra podvozek :: Re: ZADNÍ NÁPRAVA
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jerry
Odeslal: Friday 10 November 2006 - 23:57:47
Ahoj !
Mám na Kacence rozbíhavost zadní nápravy 9 mm. V tabulkách je zbíhavost cca 5 mm.Teda rozdíl asi 14 mm. Pekne to plave atd.. . Nechá ce to nejak doštelovat ??? Kdyť je to jenom trubka?!?!? Dík !!!
Poslední odpovědi
Boulder
Odeslal: Saturday 18 November 2006 - 05:32:45

no nevím přesně jak se to dělá a nedělá každopádně tak dělá auta i na vrchy a zatím v poho a tam to dostává určitě víc zabrat než normálně na silnici.
Jerry
Odeslal: Friday 17 November 2006 - 00:13:31

Ne je to predokolka 2.0l 16V
Legend
Odeslal: Sunday 12 November 2006 - 21:50:58

Můžou to dělat unavené silentbloky na zadní nápravě (nevím co máš za nápravu, je to 4x4?)
Jerry
Odeslal: Sunday 12 November 2006 - 21:16:46

Díky

Obrubník jsem asi netrefil. Kola jsou obe stejne rozjetý. Obe ramena.
JOB
Odeslal: Saturday 11 November 2006 - 17:03:18

Boulder napsal ...

Jde to podložit pod nabojem ale musí si s tim někdo hrát v Prostějoivě v servisu mně to dělal známej na astře f


No jestli myslíš to co já a to že vypodlořit jen na jedné straně tak toho bych se bál.Nebude to opřený celý na dosedací ploše a přeci jenom je to celkem nápor. Ale možná se pletu.
Boulder
Odeslal: Saturday 11 November 2006 - 16:43:39

Jde to podložit pod nabojem ale musí si s tim někdo hrát v Prostějoivě v servisu mně to dělal známej na astře f
Martas
Odeslal: Saturday 11 November 2006 - 07:10:17

Jerry napsal ...

Ahoj !
Mám na Kacence rozbíhavost zadní nápravy 9 mm. V tabulkách je zbíhavost cca 5 mm.Teda rozdíl asi 14 mm. Pekne to plave atd.. . Nechá ce to nejak doštelovat ??? Kdyť je to jenom trubka?!?!? Dík !!!


Cali ma zadni napravu stejnou jako VeA a bohuzel beznymy postupy se na ni geometrie delat neda, nejsou tam zadne serizovaci prvky.
Tos nekde chyt obrubnik ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0795 sec,0.0327 z toho dotazů.