• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning :: Re: lemy na blatníky omega B
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mvtechnik
Odeslal: Sunday 26 November 2006 - 22:38:48
zdravím,
jak už se to stává na parkovišti mi slepouš škrábl zadní blatník (nechápu jak může někdo předlídnout omegu __; ), přesněji lem blatníku, žádná hluboká rána jen škrábance na lemu. Chtěl bych to vyřešit platovým lemem po řádném antikorozním ošetření, nechce se mi dávat nový lem a vařit zdravý blatník.
Začal jsem shánět něco na způsob omega lotus - zatím na netu ale ať jsem bloudil jak jsem bloudil zatím jsem nic nenašel. Má někdo radu z jakého jiného vozu by pasovaly plast. lemy na omegu od nějaké tuning firmy než udělám šablonu a budu chodit po parkovišti a zkoušet velikosti lemů jiných aut

díky
Poslední odpovědi
Jan
Odeslal: Wednesday 14 November 2012 - 18:10:58

Ahoj, kryty lemů jsem našel tady: Odkaz
Martas
Odeslal: Wednesday 06 December 2006 - 19:31:18

mvtechnik napsal ...

ta cena je za výměnu plastových lišt na dveřích a blatníku, v rohu nad lištou u blatníku jsou dveře lehce promáčkunuty a odřeny - blatník o odřen po celé délce lemu a zadní blatník je škrábnut dole pod lištou, takže výsledek servisu - vyspravení - vytažení promáčkliny dveří, nové lišty dveře - blatník nový lem blatníku a lakování dveří a celého blatníku . Jen lak odhadli na 12000.
rozhodně se mi do toho nechce jít, spíš pořádně ošetřit - vytmelit a stříknout a rozleštit - ošetřeno mám ostatní po zimě , ale nějaký lemy by se mi líbily


Bezna cena u lakyrnika je 2500,- Kc za dil (mimo velkych nebo clenitych) pokud nemusi prilis tmelit a brousit ....
JOB
Odeslal: Wednesday 06 December 2006 - 19:25:50

12 000,- za lak na blatníku ? To máš blatník přes celý auto nebo co ? Běžná cena je 2 000,- za 1 díl.
mvtechnik
Odeslal: Wednesday 06 December 2006 - 10:16:04

ta cena je za výměnu plastových lišt na dveřích a blatníku, v rohu nad lištou u blatníku jsou dveře lehce promáčkunuty a odřeny - blatník o odřen po celé délce lemu a zadní blatník je škrábnut dole pod lištou, takže výsledek servisu - vyspravení - vytažení promáčkliny dveří, nové lišty dveře - blatník nový lem blatníku a lakování dveří a celého blatníku . Jen lak odhadli na 12000.
rozhodně se mi do toho nechce jít, spíš pořádně ošetřit - vytmelit a stříknout a rozleštit - ošetřeno mám ostatní po zimě , ale nějaký lemy by se mi líbily
Yper
Odeslal: Tuesday 28 November 2006 - 09:19:42

2 mvtechnik: počkej, neupsal jsi se? 25 tis. nebo 2,5 tisíce?
2,5 tisíce možná tak nějak odpovídá. Chtělo by to, kdyby jsi sem třeba hodil fotku jak Ti to nějakej ten "slepouš" poškodil. Máš?
Jinak plastové lemy vypadají na utě celkem hezky a zvlášť, když máš vytažená kola ven, ale jak píše JOB, pokud to není udělané profesionálně, tak to tam šíleně hnije.
VGT
Odeslal: Tuesday 28 November 2006 - 09:17:59

Také jsem to viděl stříknuté bitumenovým nástřikem (protiabrazivní nástřik na podvozky). Dělají více druhů, některé jsou černé a nechají se tak, jiné druhy se dají přestříkat autolakem. Někomu se to může zdát nehezké, někdo to může hodnotit tak, že to je snesitelné.
mvtechnik
Odeslal: Tuesday 28 November 2006 - 09:08:14

máš pravdu, uvažuji o tom že bych to stříknul, servis za práci a stříkání chce 25000 to je jejich odhad.
chci to vytmelit a natřít plastickou barvou na spodky , lem beru jak levnější finální opravu
JOB
Odeslal: Sunday 26 November 2006 - 22:52:44

Nerad tě zklamu ale plastovej lem na zadních blatníkách má asi stejnej efekt jako když dáš hnojivo do truhlíku s kytkama.Prostě to hezky pokvete.Já už dneska tyhle škrábanmce moc neřeším ale kdysi jsem měl na volvo v kufru Spray s barvou kterou jsem si nechal namíchat a proste jsem to lehce zabrousil ( zdrsnil ) přestříkl a zaleštil. Neříkám že to nebylo vidět ale kdo to nevěděl tak si toho nevšiml.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0635 sec,0.0233 z toho dotazů.