• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: Imobilizer+klicek
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
WISAStar
Odeslal: Monday 27 November 2006 - 13:11:30
Zdravim. Chci se zeptat k cemu je druhy tlacitko zboku na klicku? a jeste k cemu je dobry tlacitko pod ovladanim topeni na imobilizer... jak sou varovky, klima atd.. Jde nejak imobilizer vypnout? chtel bych tam nainstalovat rad. dalkovy a ne infra. dekuji
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Friday 26 September 2014 - 07:32:48

už jsem to zkoušel ale nejde nic to nedělá
Colommbo
Odeslal: Thursday 25 September 2014 - 15:39:34

Zkus DO znovu spárovat - sedni dovnitř, zavři dveře, zapni zapalování a stiskni a podrž jedno z tlačítek DO, centrál by měl zamknout a hned odemknout všechny dveře. Proč ale Omča špatně startuje, to netuším - u nafty je základním předpokladem dostatečně nabitá baterka, aby motor dostal štos a vytvořil potřebnou kompresi, pokud se motor jen tak převaluje, je to špatný a žhavení tomu moc nepomůže...
Anonymní
Odeslal: Thursday 25 September 2014 - 14:22:52

tak jste měly pravdu dal jsem nabytou baterku sice mi furt nefunguje DO ale chytl tak ted nevím čím to bylo sice bylo ráno 0 stupnu ale žhavyče mam cca rok staré tak nevím čím to muže bejt jak je 0 nebo pod tak se mu nechce dým jde s výfuku jak na šachtě ale nechytne
Colommbo
Odeslal: Thursday 25 September 2014 - 13:20:46

Kde je přímo čidlo pro centrál, nevím, jednotka centrálu je pod tapecírunkem na boku vpředu vpravo vedle nohou spolujezdce (dole na A sloupku). A pokud nebliká oranžová kontrolka elektroniky, nebude mít nemožnost nastartovat spojitost s imobilizerem... Diagnostiku lze jen doporučit...
Anonymní
Odeslal: Thursday 25 September 2014 - 11:44:36

a nevíte někdo kde je ten snímač v autě na DO centrál ?
Anonymní
Odeslal: Thursday 25 September 2014 - 11:42:22

právě že mi tam nic nebliká,a pomohla by mi ta diagnostika ?
Colommbo
Odeslal: Wednesday 24 September 2014 - 22:20:40

Tož by to mělo být, jak jsem už psal. Ta oranžová kontrolka po zapnutí zapalování bliká...?
Anonymní
Odeslal: Wednesday 24 September 2014 - 21:17:38

nn mam B omegu v kombi a DO mám v klíči
Colommbo
Odeslal: Wednesday 24 September 2014 - 21:04:45

Upřesněme si situaci, prosím... Máš Omegu B nebo facelift (tedy "C") a DO jako přívěsek nebo součást klíče (v případě kupř. sedanu s třemi tlačítky, tedy zavřít, otevřít plus otvírání kufru)...? U faceliftu ("C") nemá immo s DO opravdu už nic společného a chyba načtení čipu z klíče po zasunutí do spínačky se projevuje tak, že po zapnutí zapalování začne blikat oranžová kontrolka elektroniky (symbol autíčka s klíčem) zcela vlevo na přístrojovce a motor naskočí, ale vzápětí hned zhasne...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0560 sec,0.0192 z toho dotazů.