• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: Demontaz pristrojovky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tom003
Odeslal: Monday 12 February 2007 - 21:43:51
Dobry den, poradi mi prosim nekdo jak vymenit zarovku na podsviceni pocitadla kilometru.Demontovani palubovky. Vectra B r.rv. 1997. Diky
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Thursday 16 August 2012 - 07:40:39

Mája napsal ...

2Patrik
Jestli máš ICQ napiš mi číslo a pošlu ti jí.Má asi 20MB.




...Ahoj Májo, prosím pošli mi tu knížku o které se zmiňuješ na fóru.Kniha pro Opel Vectra (demontáž a montáž různých částí auta)Mé ICQ je 346272602
Host
Odeslal: Sunday 30 January 2011 - 02:26:37

qpc napsal ...

Jiri Rysa napsal ...

Dobry den, jsem neslysici. Prosim pomoc me, jestli zeptam, jak to udelat opravit? Mame problem neukazovat rychlost? kdyz auto jede ale neukazovat rychlost jako nula rychlost a ja nevim, co duvod. Auto znacka Opel Vectra B 2.0 16V. Prosim napis mi aby mmohl opravit povedlo, dik preje vam Rysa


ahoj,
nejde jenom tachometr nebo i otáčkoměr?

1)vada přístrojovky
2)čidlo u ABS,které snímá otáčky kola


tachometr
qpc
Odeslal: Saturday 29 January 2011 - 20:18:41

Jiri Rysa napsal ...

Dobry den, jsem neslysici. Prosim pomoc me, jestli zeptam, jak to udelat opravit? Mame problem neukazovat rychlost? kdyz auto jede ale neukazovat rychlost jako nula rychlost a ja nevim, co duvod. Auto znacka Opel Vectra B 2.0 16V. Prosim napis mi aby mmohl opravit povedlo, dik preje vam Rysa


ahoj,
nejde jenom tachometr nebo i otáčkoměr?

1)vada přístrojovky
2)čidlo u ABS,které snímá otáčky kola
Jiri Rysa
Odeslal: Saturday 29 January 2011 - 19:12:17

Dobry den, jsem neslysici. Prosim pomoc me, jestli zeptam, jak to udelat opravit? Mame problem neukazovat rychlost? kdyz auto jede ale neukazovat rychlost jako nula rychlost a ja nevim, co duvod. Auto znacka Opel Vectra B 2.0 16V. Prosim napis mi aby mmohl opravit povedlo, dik preje vam Rysa
cermi
Odeslal: Monday 05 October 2009 - 22:09:03

zdravim,chci se zeptat,jestli nekdo nemate odkaz na demontaz palubovky v Signum/c Vectra
qpc
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 00:10:32

demontáž palubky:

Odkaz
Mája
Odeslal: Saturday 09 February 2008 - 23:49:52

2Patrik
Jestli máš ICQ napiš mi číslo a pošlu ti jí.Má asi 20MB.
Martas
Odeslal: Saturday 09 February 2008 - 23:36:04

Ta knizka se jmenuje Jak na to ... a mejlem ti ji tezko nekdo posle ma nekolik desitek megabajtu.
Patrik
Odeslal: Saturday 09 February 2008 - 23:30:12

pepik odkial máš tu knižku ako sa čo rozoberá? je to velmi dobra knija, mohol by si mi ju poslat na Email ak to maš v elektornickej podobe? dakujem

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0720 sec,0.0255 z toho dotazů.