• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: Vrakoviště OPEL
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Hans237
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 17:19:26
Poradí někdo slušné vrakoviště do cca.100 km od Teplic ?
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Friday 21 April 2017 - 16:08:07

Kladruby u Teplic bych rozhodně nedoporučoval. Neví co si za díl říct a ještě se tváří, že je otravujete. Zkoušel jsem se slušně zeptat, zda mohu díl vrátit, pokud nebude fungovat, tak jsem dostal odpověď, že to nepřichází v úvahu. Zda je díl funkční, tak to samozřejmě neví. Jednalo se o elektrickou anténu na Astru F.
Hans237
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 22:05:10

Pro qpc díky za odkaz. Těch Mratínů může být více, tak jsem se zeptal. Snad se tolik nestalo.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 19:23:26

Hans237 napsal ...

Kladruby u Teplic fungují dál, ale ptám se pro jistotu kdyby něco neměli. Jinak je ještě vrakáč ve Vtelně u Mostu. Jo a ten Mratín je přesněji kde ? A pro Hujera jsem z Teplic.

Já jsem taky z TP.
Ten mratín je u Prahy. Pojedeš po dálnici a sjedeš v Klecanech nebo ve |Zdibech před Prahou a jedeš na Líbeznice a Mratín.
Odkaz

všechno bez mezer.
qpc
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 19:22:55

a tady je na ně přímej odkaz...:

Odkaz
qpc
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 19:19:37

hans: co třeba zadat mratín do jakéhokoliv vyhledávače?

Odkaz
Hans237
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 18:45:09

Kladruby u Teplic fungují dál, ale ptám se pro jistotu kdyby něco neměli. Jinak je ještě vrakáč ve Vtelně u Mostu. Jo a ten Mratín je přesněji kde ? A pro Hujera jsem z Teplic.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 18:22:29

Martas_ napsal ...

Ja byl v Mratine (nebo jsem tam volal) za posledniho pul roku 3x a rozhodne ho uz nedoporucuju, stali se z nich zlatokopove.
Ale je to jako se vsim nekde maji levne tohle nekde tamto.

No, já to spíš hodnotím podle toho, že tam obvykle seženu to, co potřebuju. Ceny jsem neporovnával. Nedávno jsem potřeboval sběrný potrubí na V6 a obtelefonoval jsem kde co. V Mratíně ho měli.
Martas_
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 17:55:48

Ja byl v Mratine (nebo jsem tam volal) za posledniho pul roku 3x a rozhodne ho uz nedoporucuju, stali se z nich zlatokopove.
Ale je to jako se vsim nekde maji levne tohle nekde tamto.
Hujer
Odeslal: Wednesday 05 September 2007 - 17:53:26

Já mám dobré zkušenosti s tím Mratínem.
BTW Hanzi, ty jsi taky z Teplic?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0610 sec,0.0181 z toho dotazů.