• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: pneu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Libor
Odeslal: Tuesday 25 March 2008 - 19:12:07
Mohu dát na opel astru r.v.99 pneu 195/60/R15.Jaké jsou standartní?Děkuji
Poslední odpovědi
Luke
Odeslal: Saturday 03 May 2008 - 12:32:05

Pravdu díš člověče ....já napsal Vectru, ale pravda je že to byla Astra ... Omlouvám se za mlhu ...
steve
Odeslal: Thursday 01 May 2008 - 21:38:05

Luke napsal ...

Tak já mám tyto, o kterejch se baví v tomto fóru:

Odkaz

4x100 samozřejmě....



Tak tyhle kola se určo na Vectru B nikdy nedávali(výrobcem),ani na verzi Sport,tyhle byli jen a jen na Astře G Sportive origo od výrobce.Máme ji doma :
Luke
Odeslal: Thursday 01 May 2008 - 13:48:44

Tak jsme nasadili na mou Astru F Caravan 16tky kolesa s pneu Pirelli P Zero Nero...... Několik poznatků: Auto je maličko tvrdší, ale není to taková tragédie. (Mám tam i podvozek od Koni takže žádnou velkou změnu nevnímám), řízení a stabilita auta je značně lepší než byla na 185/60 R14 zimákách .... Brzdy díky větším salámům mají pocitově více práci se zastavením auta. Kola se do podběhů vejdou naprosto bez problémů, nikde nic nedře ani v plném rejdu. Spotřebu jsem zatím neodhadl, mám je tam tři dny....akcelerace a rychlost je zase pocitově trochu menší (Valivej odpor je prostě asi znát. Ale možná že mám jen línej motor, kterej už měl bejt v servisu před 1tis.kilometrem)

Doporučení: Jestli nechcete aby vás v pneuservisu nenáviděli, rozhodně jim nenoste ráfek o rozměru 6J a nechtějte na to nasadit nízkoprofilovku 205/45 .... Dělali to tři mechanicí a 3hodiny ... Uvidíme až to projedu na nějaký kvalitní dálnici ...třeba D1 ----
Luke
Odeslal: Saturday 12 April 2008 - 13:55:49

Tak mám objednáno ... Pirelli P Zero Nero 205/45 R16, no tak jsem zvědav jak to bude "drncat". Ozvu se jak to dopadlo
Luke
Odeslal: Sunday 06 April 2008 - 13:01:41

Já si nad tím právě lámu hlavu už hodně dlouho. jednom letáku s logem Opel, který jsem stáhl nevím kde v pdf je psáno že Astra F Caravan může mít i R16 ve 205/45, což by souhlasilo s tím nižším profilem. Je to ovšem jediný dokument ve kterém jsem na celém webu našel, že by snad na Astře mohly být 16tky. No asi je tam obuju. 205/45 R6 ....jsou v průměru i o 600 dražší za kus než 205/55 ...to mě sere!

qpc
Odeslal: Sunday 06 April 2008 - 10:35:41

nicméně u té Astry to asi bude chtít nižší profil pneumatiky,ne?Jinak kola jsou good
Luke
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 21:59:29

Tak já mám tyto, o kterejch se baví v tomto fóru:

Odkaz

4x100 samozřejmě....
Čelda
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 21:06:27

Luke napsal ...

No tak to se ode mě držte radši dál, poněvadž už mám koupený originál kolesa Opel R16. Takže jsem vyvrhel! Dávali se údajně na Vectry v nějaký výbavě sportive. A vypadají mooooc dobře, takže už musím jen vymyslet do čeho je obout

Luke:Tak to bys měl mít takový co mám já na Vectře.
Luke
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 20:52:10

No tak to se ode mě držte radši dál, poněvadž už mám koupený originál kolesa Opel R16. Takže jsem vyvrhel! Dávali se údajně na Vectry v nějaký výbavě sportive. A vypadají mooooc dobře, takže už musím jen vymyslet do čeho je obout

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0692 sec,0.0236 z toho dotazů.