• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra 1.7 karavan, boční okno, klika
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
RaR
Monday 14 March 2005 - 12:17:38
Host
Ahojte
o víkendu auto zaľilo nezdařený pokus o nelegální změnu majitele. Asi nějací amatéři vyflákali to okýnko na zadních dveřích a mě teď táhne do auta. Nevíte kde se dá pořídit nový/starý. Jsem ze Znojma a nevím kde je vrakáč. Děkuji za radu.
Taky se asi pokouąeli vyháčkovat přední dveře a nejdou mi teď otvírat. Klíčkem je odemknu, ale klika je nefunkční. Lezu druhou stranou. Dík za kaľdou radu.
NIO
Monday 14 March 2005 - 18:51:48
Host
RaR62.84.144.177 napsal ...
Ahojte
o víkendu auto zaľilo nezdařený pokus o nelegální změnu majitele. Asi nějací amatéři vyflákali to okýnko na zadních dveřích a mě teď táhne do auta. Nevíte kde se dá pořídit nový/starý. Jsem ze Znojma a nevím kde je vrakáč. Děkuji za radu.
Taky se asi pokouąeli vyháčkovat přední dveře a nejdou mi teď otvírat. Klíčkem je odemknu, ale klika je nefunkční. Lezu druhou stranou. Dík za kaľdou radu.


vrakovist je mnoho. kup si autoanonci a volej.

ty dvere se daji -mozna- opravit. musis je rozdelat a budou tam jen vyhackovany tahla.
RaR
Tuesday 15 March 2005 - 09:56:02
Host
okynko sem sehnal na vrakáči v Ivančicích za 4 kila, ale teď nevím co s tím. Rozdělat dveře je docela sluąná maturita. Myslíte, ľe mám pouľít sílu a co nejde silou jde jeątě větąí?
Existuje někde na netu postup, jak se takový dveře rozdělávají? 3roubky co jsem viděl, jsem odątouboval, ale dveře drľí jak přibitý.
Mike
Tuesday 15 March 2005 - 13:22:13
Host
Tapecírunk nedrľí jen ąroubky, po obvodu je spuosta plast. drľáčků zacvaknutých v rámu dveří, tam to je na trochu násilí, pak jen kličky, to je celkem ąikana z nich vyndat kolíček a opatrně s ochranou folií co je ve dveřích a jsi tam.
freez
Tuesday 15 March 2005 - 13:45:50
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
mike:ted si mi připoměl tu kličku já sem myslel ľe u toho porodim chtěl bych vidět toho vola v oplu kterej to konstruoval.
Jinak finta na kličku udělat na drátu háček a lovit jde to docela dobře aľ to párkrát rozděláą tak získáą praxi a pak to jde jak po másle čau freez.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
RaR
Wednesday 16 March 2005 - 09:51:44
Host
Díky za rady, včera jse to úspěąně zmáknul, ty kličky byl fakt porod, málem jsem je urval, vzteky. Navíc jsou tam i skrytý ąroubky, u zadních dveří pod vnitřním drľadlem, u předních pod ovládáním zrcátek. Sluąná maturita byla taky výměna toho trojůhelníkovýho (lichoběľník) okýnka u zadních dveří. Bez návodu docela pakárna, ale lidi to udělali, lidi to taky spraví.
RaR
Wednesday 16 March 2005 - 09:55:02
Host
2mike: jak jsi to myslel s tou ochranou folií, je tak důleľitá, ľe musím opatrně?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2975 sec,0.2635 z toho dotazů.