• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prasknutý krúžok ABS
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Peter K.
Friday 31 October 2008 - 10:03:23 Citovat
Host
Prosím o radu.Svieti mi kontrolka ABS.V servise mi zistili praknutý krúžok ABS.Dá sa to opraviť vyplnením praskliny?Ak nie dá sa zohnať samotný krúžok?Ďakujem
Martas
Friday 31 October 2008 - 10:12:49 Citovat
Host
Mas na mysli snimac na naboji kola ?
VGT
Friday 31 October 2008 - 13:32:57 Citovat
Host
Pokud máš na mysli signální ozubený kroužek (tzv.impulzní kolo) snímače otáček kola - tak na zadní nápravě Vectry je součástí náboje kola (je uvnitř náboje). Na přední nápravě je buď součástí tělesa homokinetického kloubu (kloubu poloosy) anebo je na to těleso kloubu nalisován (jak u kterého modelu). Samotný kroužek se neprodává, pokud vím. Někdo to před časem tady v poradně řešil tak, že koupil starý kloub na vrakovišti a kroužek přendal na svou poloosu.
Jiný člověk zase ten svůj prasklý kroužek opravil vyvařením a vypilováním do původního tvaru - detailnější popis této procedury neznám.
Peter K.
Friday 31 October 2008 - 13:53:07 Citovat
Host
VeBe96 1,6i.74KW.Je to na pravom prednom to ozubené koliečko,skúsim to dať zavariť či to pomôže,dám potom vedieť.Dík za odpovede.
Csala
Friday 31 October 2008 - 14:39:32 Citovat
Host
Peter K. napsal ...

VeBe96 1,6i.74KW.Je to na pravom prednom to ozubené koliečko,skúsim to dať zavariť či to pomôže,dám potom vedieť.Dík za odpovede.

Mozno bude jednoduchsie vymenit cely homokineticky klb. Urcite uz ma nieco za sebou. Ak sa ti ten kruzok rozleti, tak ti znici snimac ABS a mas zarobene.
Lukášek
Tuesday 22 March 2011 - 23:02:05 Citovat
Host
mám VB 16.16V a taky sem ho na pravem kole měl prasklý. koupit se dá, cena něco kolem 350 korun tuším. sehnat se dá v pohodě. výměna mi trvala asi 40 minut i se dvěma cigárkama
fsh
Friday 25 March 2011 - 19:03:11 Citovat
Host
Kde se dají sehnat ty kroužky?
Petr
Thursday 15 December 2011 - 16:55:54 Citovat
Host
Odkaz
fdjdfhkjzd
Thursday 15 December 2011 - 18:33:59 Citovat
Host
Odkaz

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1314 sec,0.1026 z toho dotazů.