• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poskřípávání na hrbolech
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Perunwit
Monday 11 May 2009 - 10:30:16 Citovat
Host
Ahoj lidi, když je chladno, v autě je absolutní ticho, ale na kočičích hlavách, nebo okreskách, jakmile se oteplí, mě jde z palubky od spolujezdce podivnej skřípavej zvuk. Je to jako kdyby o sebe drhly dva kousky skla, nebo ocel a tvrdej plast. Je to takovej tenkej vrzavej zvuk, kterej není sice slyšet hodně, ale hodně leze na nervy. Pročítal jsem poradnu a zkoušeli jsme za jízdy různě klepat na palubku, tlačit na různý díly i na lištu ofuku předního okna, ale vliv to nemělo žádnej. Jedinej rozdíl k lepšímu bylo možno vypozorovat, když byly otevřený dvířka kaslíku, ale za to ruku do ohně nedám, jen se to ozývalo míň.
Mám rád v autě ticho a tohle mě docela drásá nervy, nesetkal jste se s tím někdo? Dík...
Perunwit
Monday 11 May 2009 - 10:31:19 Citovat
Host
... je to VeBe Caravan *98, manu klima, elektrika
qpc
Monday 11 May 2009 - 14:20:53 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
vymontuj ten kaslík,je to na 2 m inuty a pak at si k tobě někdo sedne a svez ho kousek,to najdete,těch spion tam je povícero a občas to jde od ofuků,občas od popelníku,nebo i od toho kasliku..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


KopA
Tuesday 12 May 2009 - 20:43:11 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
cha mě takovej zvuk dělá v zimě strop v místě zrcátka.

Zkoušeli jste zatlačit na kryt airbagu spolujezdce?

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Perunwit
Wednesday 13 May 2009 - 06:14:25 Citovat
Host
qpc: ten kaslík zkusim vyndat, samotnýho by mě zajímalo, co se za nim skrývá !!(a). Není tam doufam nějaká past, aby mi nevyletěl pytel, nebo nějakej dobře ukrytej šroub...
KopA: na ten kryt jsem zkoušel tlačit já, ale ještě zkusím vytáhnout jednoho spolujezdce, aby to prověřil, až bude venku ten kaslík...
Je to takovej vysokofrekvenční tón, skoro až pískání, fakt pekelně nepříjemná věc... už aby byla zase zima
KopA
Wednesday 13 May 2009 - 21:54:35 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Perunwit: Kastlík je v klidu. Drží na dvou křížákách úplně zespodu a na dvou uvnitř nahoře (nutno otevřít).
Pak jen vycvakneš světýlko a taháš ven pokud ho máš klimatizovanej tak potom ještě stáhnout zezadu přívodní hadici a je venku.
Za ním je řídící jednotka a nad ním Airbag ale neboj je to separováno a nic se nestane.
Bez něj je tam pěkná díra a například dobrý přístup k rozvodně větrání (dobré na dezinfekci klimy skrz klapku vnitřního okruhu).

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Perunwit
Thursday 14 May 2009 - 06:11:12 Citovat
Host
KopA: Jasný, dík. Snad to o víkendu stihnu. Hlavně aby to bylo tam a nemusel jsem se hrabat někam dál . Klimu jsme desinfikovali u Prazdroje, ta je snad Ok .

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1762 sec,0.1436 z toho dotazů.