• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
masakr v el.instalaci
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kikibar.dj
Friday 15 May 2009 - 09:59:26 Citovat
Host
zdar pratele potrebuji poradit mam 3 problemy s el.....
1) kdyz mam zapnute zadni stropni svetylko aby se rosvitilo pro otevreni dveri tak jakmile zamknu auto tak se mi zapnou vetraky na klimu a huceji tak dlouho dnez zase odemknu
2) jakmile vytahnu klic ze zapalovani smaze se mi kompletne palubak do tovarniho nastaveni.
3)DO funguje perfektne do te doby nez dam klicek do zapalovani a otocim s nim, pak kdyz lezu s auta ven tak dalka nejde a musim zamknou klicem a potom zase odemika a zamika jak fik do te doby nez dam klic do zapalovani.



diky za kazdou pomoc uz me to se...e dik
Martas
Friday 15 May 2009 - 10:06:01 Citovat
Host
Napred by stalo za to abys rekla alespon rok vyroby, nektere maji infracervenou dalku, nektere jinou.
kikibar.dj
Friday 15 May 2009 - 10:10:38 Citovat
Host
jo mno tak je to 12/96 sedan 2,5 V6 a dalku mam radiovou __;
mates
Friday 15 May 2009 - 12:32:24 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
kikibar.dj napsal ...

zdar pratele potrebuji poradit mam 3 problemy s el.....
1) kdyz mam zapnute zadni stropni svetylko aby se rosvitilo pro otevreni dveri tak jakmile zamknu auto tak se mi zapnou vetraky na klimu a huceji tak dlouho dnez zase odemknu
2) jakmile vytahnu klic ze zapalovani smaze se mi kompletne palubak do tovarniho nastaveni.
3)DO funguje perfektne do te doby nez dam klicek do zapalovani a otocim s nim, pak kdyz lezu s auta ven tak dalka nejde a musim zamknou klicem a potom zase odemika a zamika jak fik do te doby nez dam klic do zapalovani.



diky za kazdou pomoc uz me to se...e dik

To se nedivím, tohle by mě s*alo taky
Bod 2 a 3 bych viděl na špatné zapojení stálého +...hlavně u toho palubáku, jako kdyby vypnutí odpojilo šťávu od palubáku a tím se vynuloval...jako když vyndáš baterku.
Bod 1 mi hlava nebere __;

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
kikibar.dj
Friday 15 May 2009 - 13:29:06 Citovat
Host
mno on minulej majitel byl tak inteligentni ze si tam daval jine radio sony a nez aby kupoval redukci v hodnote 150 kc tak radsi vsechny konektory odstrihnul :_:n mno lidi jsou hold trosku hloupejsi
Insan!ty
Friday 15 May 2009 - 20:41:07 Citovat
Host
Když jsem do Vectry připojil rádio Panasonic, tak mi pořád svítil palubák Jelikož ISO redukce v Oplu není asi zapojená podles standardu ISO a mě dělal bordel výstup +12V pro napájení antény - ten posílal stálých 12V do palbního PC, stačil oto odpojit.. Nechat zapojené v rádiu jen potřebné minimum - repráky, 12V napájení, 12V pro zálohu paměti a zem, nic víc..

Ale ostatní závady nepobírám Ale určitě bych zkontroloval husí krky co jdou do dvěří, jestli tam němáš něco skratlého..
kikibar.dj
Friday 15 May 2009 - 21:56:06 Citovat
Host
to jsem zmeril a vse ok kdyby to nebyl muj mazel tak to asi hned prodam ale je to srdcovka !!(a)
kikibar.dj 264482556
Saturday 16 May 2009 - 12:29:53 Citovat
Host
a nemohlo by to bejt vadnou řj

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2750 sec,0.2333 z toho dotazů.