• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyrovnání ALU disku
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Monday 07 December 2009 - 17:49:36 Citovat
Host
Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat zda mi doporučíte nějakou firmu v Brně nebo blízkém okolí, kde dokazi dobre vyrovnat alu disk. Mám originál BBS s Oplu (irmscher), ale na vyvazovacce jedno kolo hazi vetsi hodnoty asi 55g na jednu stranu a je videt ze vnitrek neni uplne presne kulaty. Rikal mi, ze kdyz to vyvazi tak se na tom da jezdit, ale co na to řejknou ložiska a že při teto gramazi uz je to lepsi nechat opravit. Rikal oprava tak do 1000 korun. Proto se ptam, kde a za jaky peniz zda máte nějaké zkušenosti. Asi to je potřeba dorovnat jen trošku. Dík za info Petr
mates
Monday 07 December 2009 - 20:12:33 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Zdar jak sviňa, já nechal opravovat orig. liťák na VecA (byl bouchlej od rantlu, když jsem se kochal přistávajícím letadlem a frajer ve Felicii přede mnou se rozhodl, že zkusí limity svého šípu a postavil to na štorc silnici) tady
Odkaz
a pohoda. Ale je to už tak 6-7 let, od té doby se mohlo ledacos změnit...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
qpc
Wednesday 09 December 2009 - 08:51:15 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Anonymní napsal ...

Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat zda mi doporučíte nějakou firmu v Brně nebo blízkém okolí, kde dokazi dobre vyrovnat alu disk. Mám originál BBS s Oplu (irmscher), ale na vyvazovacce jedno kolo hazi vetsi hodnoty asi 55g na jednu stranu a je videt ze vnitrek neni uplne presne kulaty. Rikal mi, ze kdyz to vyvazi tak se na tom da jezdit, ale co na to řejknou ložiska a že při teto gramazi uz je to lepsi nechat opravit. Rikal oprava tak do 1000 korun. Proto se ptam, kde a za jaky peniz zda máte nějaké zkušenosti. Asi to je potřeba dorovnat jen trošku. Dík za info Petr



stejná kola jsem opravoval i já,nakonec je celé nahřály a přes válec vyrovnali ten límec(jestli máš pavučinu BBS)
mě to ale dělali kdesi na Kladně..

[ Upraveno Wednesday 09 December 2009 - 12:09:39 ]

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Wednesday 09 December 2009 - 12:10:10 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
.



Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Darry
Wednesday 09 December 2009 - 13:34:05 Citovat
Host
Ano mám stejné BBS. Měl jsem 16ky a sehnal jsem 17ky. Už jsem to zanesl k těm co psal první odpověď. Cena pry bude kolem 1000 korun nedá se nic dělat Lepší spravit než ničit ložiska, tlumiče a doví co.
Darry
Wednesday 09 December 2009 - 13:35:44 Citovat
Host
Jen se ještě zeptám nedali by se tyhle BBS nechat zapsat na klasickou Vectru 2.0 sedan, r.v. 96, když se používají jako originál na i500?
qpc
Thursday 10 December 2009 - 11:49:53 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Darry napsal ...

Jen se ještě zeptám nedali by se tyhle BBS nechat zapsat na klasickou Vectru 2.0 sedan, r.v. 96, když se používají jako originál na i500?


no,pokud je ted nemáš v TP(jako třeba zápis v Německu) ,tak to asi neprojde,protože oficiálně ty kola pro CZ neexistují(rozměrově) .Ona totiž i500 se v CZ neprodávala a tudíž tady neni vedená ani jako typ,tudíž ani rozměry kol.Já musel na i500 dodělat homologaci(zajímaly je emise) .... __;

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Darry
Friday 11 December 2009 - 11:18:54 Citovat
Host
No nemám to tam zapsane, těžko to tam asi dostanu, ale to je jedno. Akorát ještě jedna věc mě zaráží, že když srovnám ostatní vectry tak mě připadne, že mám nějak moc vysoké pruziny, nebo auto je spíše hodně vysoké oproti ostatním. Chtěl jsem to snížit na pružinách o 3cm ale dělají se pouze 4cm. A nevim jak to pak rozhodí výslednou geometrii vozu, je jasne, že by se musela udělat znovu, ale zda pujde potom vubec udělat. Nevypada to tam pěkně ta velká díra nad pneumatikou a blatnikem. Uplně dole na fotkach muzete videt jak to mam vysoke, ale to tam byli 16ky a i když jsem zkoušel ty 17ky tak je tam pořád místa hrozně moc.

Odkaz
qpc
Saturday 12 December 2009 - 11:47:21 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
no,vysoké to máš dost.Nedával jsi při té repasy nové pružiny?
Nicméně podvozků je více typů,někdo dělal 2cm,někdo 3 nebo 4,ale stejně to pak neni přesně o tolik.Na mém odkazu pod čarou najdeš fotky,jak to vypadá při snížení 3-4cm při 17"

[ Upraveno Saturday 12 December 2009 - 11:50:27 ]

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Saturday 12 December 2009 - 11:49:37 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
a nebo tady: Odkaz

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2038 sec,0.1634 z toho dotazů.