• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
sviti mi kontrolke panacek vedle vyhrivani
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
juro;
Tuesday 23 February 2010 - 14:27:37 Citovat
Host
prosim vas poradte mi iu atoho rostu nejdriv mi prestal otvxrat central dalkovym i klickem otevre jen jedni dvere a sviti mi ta kontrolka stim panackem jak je dolu u vyhrivani zadnyho skla a zrcatek nemam na to prachy abi sem stim jel do servisu umi mi nekdo poradit za kazdou radu budu vdecnej jen to musim spravit potrebuju auto kazdy den dojizdim 62km do prace jedna se o omegu combi 2.5tds r.v.1994
wisastar
Tuesday 23 February 2010 - 14:57:58 Citovat
Host
nejsou nejaky dvere zasekly? nejaky spinac na dverich vcetne kufru a kapoty motoru? jeste zkus vyndat na pul hodky baterku a pak to zkus znova.
Legend
Tuesday 23 February 2010 - 22:35:34 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
ještě důležitá věc, jde auto v tomto režimu nastartovat? Teoreticky by to mělo blokovat startování, pokud se neodemkne dálkou.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Anonymní
Tuesday 23 February 2010 - 23:37:37 Citovat
Host
Legend napsal ...

ještě důležitá věc, jde auto v tomto režimu nastartovat? Teoreticky by to mělo blokovat startování, pokud se neodemkne dálkou.

mas pravdu nejde to nastartovat co sti muze bit
MV6
Wednesday 24 February 2010 - 16:59:37 Citovat
Host
Tak to se mi taky jednou stalo, začal svítit ten panáček a auto nejelo, každopádně ňákým záhadným způsobem se to po cca. 8 hodinamch když sem s skončil v práci rozjelo(díky bohu). Jinak na to by měl mít taky vliv jestli auto zamkneš přes dálkač a pak ho odemkneš přes klíč tak by to mělo udělat něco podobnýho. Ale nechci moc kecat
Anonymní
Wednesday 24 February 2010 - 20:37:11 Citovat
Host
dekuju ti MV6 za radu uvidim jestli se mi to rano podari nebo ne sem stoho na prasky dyki moc
vrgadaa
Wednesday 24 February 2010 - 23:03:38 Citovat
Host
opel se spravuje sam, ted mi na mem strepu blbl central, tj zamknu a zase se to okamzite odemkne, promazal jsem to grafitem (asi by slo i wedecko) a uz se to umoudrilo, je sance, ze az skonci tohleto prechodne mokre zamrzajici obdobi a vsechno to vyschne,tak se to umoudri i bez servisniho zasahu samo
MV6
Wednesday 24 February 2010 - 23:20:07 Citovat
Host
Ano, u omegy je všechno možné . Vzhled k tomu že vlastním omegu Ačko a Béčko ňáký ten pátek tak já už se ničemu nedivím a co se týče centrálu a el. jako celku tak tomu už se dá jenom smát jinak bych se musel zbláznit _; Jinak k tématu: když sem ještě nad tím tak přemýšlel tak je opravdu možné že když se mi to stalo taky tak sem to ňák špatně zavřel tím myslím přes dálkač (sem asi zavřel)a klíčem (jsem to otevřel) nebo naopak. Jinak v manuálu omegy je to myslím popsané jak to funguje ten systém panáčka co utiká od čer. světýlka __; pak dej vědět jak si dopadl.
Anonymní
Thursday 25 February 2010 - 13:08:27 Citovat
Host
dekuju za radu MV6 skusim to ja mam omegu combi B du vyndat baterku dam to poradne nabyt a pak to skusim jeste jednou pokud to nekdo cte od Domazlic ozvete se mi ja sem ze Kdyne NEMAM STIM VELKE SKUSENOSTI ZATIM CAU A PISTE PREDEM DYK
Martas
Thursday 25 February 2010 - 13:28:41 Citovat
Host
No ten symbol utikajiciho panacka je pro alarm a myslim ze jde vypnout jen dalkou (zapnout by mel jit i klicem).

Baterku bych nevyndaval mam obavu ze pokud se to udela s aktivovanym alarmem tak po pripojeni to zacne houkat.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1727 sec,0.1247 z toho dotazů.