• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Egr ventil opel zafira 2,2 dti
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
EGR ventil
Tuesday 02 March 2010 - 07:30:35 Citovat
Host
Zdravím všechny fanoušky EGR ventilu. Taky jsem měl problémy s EGR ventilel. Autíčko s klíčkem svítilo a motor neměl otáčky. Dal jsem ho vyčistit do servisu. Mechanik vyčistil ventil a vymazal závadu na eco. Půl roku bylo vše celkem ok. Jen někdy to probliklo. Tak jsem protočil motor a vyhnal jak se říká pavouky. Fungovalo to až do teď. Poslední dobou začal zase svítit jen co se zahřál motor. Tak jsem ho dal zase vyčistil do servisu. Mechanik prý ventil vyčistil a vrátil nám auto se slovy musíte EGR ventil vyměnit. Autíčko s klíčkem svítilo stále a tak mi to nedalo a rozebral jsem egr ventil sám. A co jsem neviděl. Mechanik ventil nevyčistil jen vymazal poruchu. EGR ventil nechodil jen se zasekával. Tak jsem ho promazal a namontoval zpět. Zatím nesvítí. Jede jako hodinky. Tak radím všem. Zruční to zvládnou sami. Odmontovat. Hadičky na chvíli ucpat. Já je ucpal nábojnicí, vyčistit a promazat. Já mazal silkonem. Mazat EGR ventil né elektroniku. Rozchodit a namontovat zpět. Prostě kdo maže ten jede. Zdravím EGR ventil
z0diaC
Tuesday 02 March 2010 - 10:46:39 Citovat
Uživatel #1221
Registrován: Wednesday 08 August 2007 - 09:51:23
Příspěvků: 441
černé sračky Ti z EGRu ještě netečou ? - tím otvorem pod "kloboučkem" ... já od toho mám část chladiče - jinak EGR funguje bez problémů .... zatím (klep,klep) ....

z0diaC
Vectra B caravan CD X18XE ´98 OFF
Vectra B caravan Elegance Y22DTR ´01 OFF
Corsa B X10XE 3D ´99 OFF
Corsa C Z12XE 3D ´00 SPORT
Corsa D Z12XEP 3D ´08 COSMO OFF
jozka
Thursday 28 October 2010 - 00:39:03 Citovat
Host
Odkaz __;
jozek
Thursday 28 October 2010 - 00:41:53 Citovat
Host
jozka napsal ...

Odkaz __;


ceny EGR hledej tady
p.s.
Sunday 28 November 2010 - 13:12:34 Citovat
Host
Odkaz pročti je to slušnej návod !_;

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1974 sec,0.1549 z toho dotazů.