• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zablokovaný zámek na závoru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Breathlless
Tuesday 20 April 2010 - 12:49:35 Citovat
Host
Tak po výměně mikrospínače se mi zámek zablokoval v poloze závory a nejlepší na to je , že sem to zjistil až sem zabouchl dveře. Nevíte někdo jak otevřít zadní dveře zablokované na závoru ? Tapec mám sundajen. Pokud máte strach o bezpečnost a nechcete to řešit takto veřejně , pošlete mi mejl , díky. VB r.v.96 Email
Ondra B.
Tuesday 20 April 2010 - 15:41:34 Citovat
Host
Takhle to rozjíždět na dvou frontách _;
Snad někdo poradí aspoň tady.
Hodně zdaru !_;
Anonymní
Tuesday 20 April 2010 - 23:47:03 Citovat
Host
Mate email
Lhex
Wednesday 21 April 2010 - 10:15:39 Citovat
Host
no nic supertajnyho to snad neni - tady mas i nejake obrazky Odkaz
Breathlless
Saturday 24 April 2010 - 12:03:48 Citovat
Host
Ták hotovo , bohužel použití signálního napětí nikam nevedlo , musel sem pořistoupit k vyvrtání dírky ve spodní části zámku abych pohnul přímo otevíracím nechanizmem. Pro lepší přístum doporučuji vyndat si kliku dveří. Tapecírung sem měl již vyndaný takže pohoda. Můj důvod proč se zámek zasek byl ten , že sem připájem mikrospínač obráceně ( čudelm dolu ) tudíš se mi ři prvním zamčení ihned přepnul na závoru...
vrgadaa
Sunday 09 October 2011 - 10:53:17 Citovat
Host
Zasekl se mi zamek u ridice, vodorovna poloha klice, k se pnuti kontakru centralu musi byt svisle. U spolujezdce je sice klic svisle, ale, tam zse nefunguji mikrospinace a central to blokuje, tam asi zamek pokazeny neni, ale neotevru dvere. Dovnitr se da vlezt jedine patymi dvermi, ale to nepomuze, protoze to nejde otevrit povytazenim cudliku. Pokus nastartovat aktivoval alarm. Takze do auta se dostanu, dvere neotevru a nenastaruji, abych mohl nekma odjet do servisu. Ackova omega 92 rok. Resil to nekdy nekdo?
...
1) Jde nejak odemknout central (alarm) bez destrukce? Ze bych alespon odjel do servisu
...
2) Nebo je lepsi zavolat zamecnika.at prekona vlozku zamku?
...
3) Mohl bych znicit tapecirung a mozna bych se pak na strane spolujezdce dostal k tahlu, co jde k centralu, to precviknout, pak otocit klicem a mechanicky otevrit dvere, vymontovat zamek a tim se dostak k pokazenemu spinaci centralu, zacvakat s nim a otevrit dvere a vymontovat pokazeny zamek u ridice a mit zniceny tapec u spolujezdce:-(
vrgadaa
Sunday 09 October 2011 - 11:59:33 Citovat
Host
takze nasel jsem ve sklepe jiny zamek do ridicovych dveri vcetne klice, takze jsem se rozhodl na hrubou silu-tj. destrukce stavajiciho zamku a jeho vymenu. To jsou ta mnou tolik obidvovana stara auta-minuly mesic se mi pro zmenu rozpadl zamek pod volantem u benzinky, ted alespon parkuji doma
vrgadaa
Monday 10 October 2011 - 22:31:14 Citovat
Host
5 minut je vloupani do stareho auta, dalsi pulhodina je vymena zamku a pro zajimavost central odemyka i zamek patych dveri, jenze to bylo nejaky zatuhly, takze jsem na to priselo az po destrukci vlozky. Jinak sroubovak je dobry klic. Nejlesi je varianta s hrnayym drikem, na ktery lze nasadit nastrckovy klic, co by vetsi paka. Po zprovozneni zamku se vysral motor, takze o zabavu je neustale postarano ( jede porad dobre, jen silene zere olej)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1265 sec,0.0998 z toho dotazů.