• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hláška InSP
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
mb
Wednesday 29 September 2004 - 08:35:57
Host
Zdravim opláci,mám na vás prosbu.U mojí astry G 1.6 16V r.v.98 se při rozsvícení kontrolek ukaľe hláąka InSP, v místě denního počítadla kilometrů.Po naskočení motoru hláąka zmizí. Měla by to prý být výměna oleje,či co?Olej si měním sám,začlo mi to dělat ted· při 105000km.Jak se tý hláąky zbavit a jestli se vůbec týká toho oleje?
klubo
Wednesday 29 September 2004 - 09:19:17
Host
jo je to inspekce, takový upozornění pro blbý ľe máą jet do servisu vymněnit olej, filtry atd. Jde to vymáznout, ale uľ sem zapomněl jak, ale vim ľe to je v kníľce "opel astra G/zafira jak na to", ale řeknou ti to i f servisu (snad). Ukazuje se to kaľdejch 15000 km
NIO
Wednesday 29 September 2004 - 21:11:56
Host
vypnpout klicek stisknout a drzet nulovaci tlacitko denniho pocitadla a pri tom zapnout klicek a drzet tak dlouho dokud se neobjevi ----
mb
Thursday 30 September 2004 - 06:41:02
Host
Čau pánové,tak jsem ted· ráno zkouąel odstranit hláąku, jak radil NIO a ono se to povedlo.Tak Vám a hlavně NIOvi děkuji
mb
Thursday 30 September 2004 - 06:43:58
Host
Čau pánové,tak jsem ted· ráno zkouąel odstranit hláąku, jak radil NIO a ono se to povedlo.Tak Vám a hlavně NIOvi děkuji
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2259 sec,0.1765 z toho dotazů.