• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Leštění, broušení světel
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jakub
Thursday 30 September 2010 - 11:41:13 Citovat
Host
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jestli je někdo kdo se zabývá broušením světel, mám na mysli na mojí OA r.v.88 vybrousit a vyleštit skla světel zevnitř, tam kde jsou ty drážkování atd a udělat z toho čirou optiku, díky za názory a tipy....
Martas
Thursday 30 September 2010 - 11:44:50 Citovat
Host
Mozna kdyby sis v okmaziku kdy jsi ten dotaz psal precetl posledni prispevek co byl v poradne Odkaz tak ses ani nemusel ptat.
Jakub
Thursday 30 September 2010 - 11:54:46 Citovat
Host
Četl jsem cele vlákno, ale jde mi o Omegu A ktera neměla nikdy žádny tuningový světla a chtěl jsem vědět broušení skla, ale tam řešíte leštění čoček.....
JOB
Thursday 30 September 2010 - 16:48:10 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jakub napsal ...

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jestli je někdo kdo se zabývá broušením světel, mám na mysli na mojí OA r.v.88 vybrousit a vyleštit skla světel zevnitř, tam kde jsou ty drážkování atd a udělat z toho čirou optiku, díky za názory a tipy....


Hele nic ve zlém,ale to snad nemůžeš ani myslet vážně. Když pominu to že by to bylo jako pěst na oko ,tak vez že ty drážky na skle tam nejsou pro parádu. Nikdy jsem nic podobného neslyšel natož abych to viděl.Navíc si myslím že kdyby se opravdu našel někdo kdo by to udělal , tak bude cena srovnatelná s novýma světlma od Helly

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Jakub
Friday 01 October 2010 - 14:01:52 Citovat
Host
Nee v pohodě, právě proto jsem se ptal na vaše názory a tipy.... jen mě zajímalo jestli to někdo někdy viděl, nebo dělal a tak.... ale nadruho stranu si nemyslim že by to bylo nějak ošklivé..... mám tam teda vestavěnou Bi-xenox sadu H4 a dělá mi to uplně krásnej průběh světla( tím myslím to zakřivení např proti zdi, ale trošku to oslnuje právě tim že se to světlo láme v těch drážkách a výstupcích....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2164 sec,0.1706 z toho dotazů.