• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vynechávání motoru na dálnici X16XEL
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Tuesday 19 July 2011 - 21:32:00 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Vytapena lambda zacne fungovat podle mych mereni tak za 10 sec., to na 130 nerozjede (pri plnym vykonu IMHO i vyrazne driv, tohle je pri volnobehu)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
eurosoudruh
Monday 22 August 2011 - 23:03:55 Citovat
Host
ahoj mám podobnou závadu na Z22SE, při zátěži mi kolem stovky začne vynechávat motor. kde prosím najdu čidlo na klice? dík
prostě jméno
Wednesday 24 August 2011 - 22:45:33 Citovat
Host
A čistě náhodou neodpovídají otáčky 4-4,5 tisícům ? To vynechávání je, že je ŘJ v nouzovém režimu a omezovač je posunut z bezpečnostího důvodu na tyto hodnoty aby se s tim dalo doje do servisu. I na volnoběh to nepujde přes tyto hdnoty - zkus na parkovišti....
Já to tak měl na Astře. Já vůl nikd při svařování výfuku neodpojoval baterku až se mi to vymstilo a něco se mi podělalo v ŘJ. Po výměně ok.
....
Avšak to že je to z ničeho nic v nouzáku odpovídá chybě na čidlu na klice nebo na vačce ! Nic jiného to snad ani byý nemůže. Čidlo vody, lambda to dělat nebude... A pokud to má váhu vzduchu, a je zde podezření na její občasnou nefunkčnost, tak se dá jednoduše zjistit jestli je vadná. Do té váhy, za měřící čidlo nalepit kus plastové folie z krabičky od zmrzky. Proste vystříhnou kolečko s dírou jako palec uprostřed a nalepit za čidlo tak, aby byl pruxhod vzduchu do motoru nižší a nápor vzduchu na čidlo vyšší. Snad jsem to napsal alespon trochu srozumitelně....
prostě jméno
Wednesday 24 August 2011 - 22:47:33 Citovat
Host
Jo a ještě jsem zapoměl na na ucpaý palivový filtr...
eurosoudruh
Thursday 25 August 2011 - 22:54:18 Citovat
Host
čidlo mě napadlo, ale kde přesně ho najdu? nebo kde seženu schéma podle kterýho se dá najít? dík
Ruda
Saturday 10 September 2011 - 05:14:27 Citovat
Host
Tak jsem se rozhodl že vyměním tu lambdu akorát se bojím že ji urvu protože bude zapečená, nemáte s tím někdo zkušenosti?
A jestli má vůbec cenu tu lambdu měnit podle týhle chyby" P0170 korekce paliva řada 1 (porucha funkce) " ?
JardaB
Saturday 10 September 2011 - 07:57:05 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Poradne dil s lambdou ohrej , treba plynovym horakem, pak to povolit vetsinou jde. Ale tuhle zavadu bych na lambdu nevidel - nebo ji nejdriv na zkousku odpoj, to by melo jezdit s bohatsi smesi ale v pohode.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3502 sec,0.3017 z toho dotazů.