• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Low Beam Fld Vision
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vvdd
Saturday 09 April 2005 - 23:17:49
Host
Ale nadělali jsme v tom docela dobrej hokej
Dallas
Sunday 10 April 2005 - 09:58:00
Host
Rekl bych,ze pokud to ma xenony,tak je to nizky paprsek-cidlo,motorek a pokud je to bez xenonu tak nemusi svitit jedna z tech zadnich zarovek.Jsou tam totiz 4!
frantomas
Sunday 10 April 2005 - 14:44:58
Host
Kolegové díky.
Mám xenony, takľe to asi bude mít nějjakou souvislost s tím jak svítí, nebo nesvítí. Subjektivně na ničem ľádnou závadu nevidím. Světla svítí, ostřikovače stříjají, jen ta hláąka na palubáku naskočí po kaľdém startování bez ohledu na to, jestli zapnu světla, nebo ne. Uvidíme co na tořekne počítač v Oplu. Ale jestli na to půjdou metodou pokusu a omylu, tak jako vľdy, tak raději počkám, co přestane fungovat. A poslední rok mina tom autě nefunguje něco skoro pořád. A to se o to auto starám jak o dítě.
frantomas
Red_Dwarf
Sunday 10 April 2005 - 20:11:18
Host
No,xenony mají automatické seřizování výąky,takľe třeba nejde to.No,uvidíą,co na to diagnostika
Dallas
Sunday 10 April 2005 - 21:03:57
Host
frantomas85.160.92.156 napsal ...
Kolegové díky.
Mám xenony, takľe to asi bude mít nějjakou souvislost s tím jak svítí, nebo nesvítí. Subjektivně na ničem ľádnou závadu nevidím. Světla svítí, ostřikovače stříjají, jen ta hláąka na palubáku naskočí po kaľdém startování bez ohledu na to, jestli zapnu světla, nebo ne. Uvidíme co na tořekne počítač v Oplu. Ale jestli na to půjdou metodou pokusu a omylu, tak jako vľdy, tak raději počkám, co přestane fungovat. A poslední rok mina tom autě nefunguje něco skoro pořád. A to se o to auto starám jak o dítě.
frantomas


zalezi ne tom do ktereho Oplu pojedes tak to bud bude rychle,nebo dlouhe hledani.......
Nomike
Tuesday 12 April 2005 - 16:30:20
Host
Fld = Fold down = sklápět
frantomas
Tuesday 12 April 2005 - 20:23:53
Host
tak jsem zjią»oval a zjistil v Oplu ľe to můľe být buď čidlo na přední či zadní nápravě, které podle zatíľení reguluje výąkové nastavení světel, nebo jeden z motorků, který s nimi hýbe a nebo je v háji celé světlo, ale ta jsou asi rok a půl stará, tak to snad ne. Zajímavé je, ľe hláąka na palubáku naskočí aľ po té, co se rozjedu. Nastartování ani pouhé rozsvícení světel nic, ale jak se pohnu o metr a auto se zhoupne tak to hned naskočí. Takľe to asi bude čidlem. Uvidím příątí týden. Bude diagnostika.
Dallas
Tuesday 12 April 2005 - 21:01:14
Host
frantomas85.160.65.50 napsal ...
tak jsem zjią»oval a zjistil v Oplu ľe to můľe být buď čidlo na přední či zadní nápravě, které podle zatíľení reguluje výąkové nastavení světel, nebo jeden z motorků, který s nimi hýbe a nebo je v háji celé světlo, ale ta jsou asi rok a půl stará, tak to snad ne. Zajímavé je, ľe hláąka na palubáku naskočí aľ po té, co se rozjedu. Nastartování ani pouhé rozsvícení světel nic, ale jak se pohnu o metr a auto se zhoupne tak to hned naskočí. Takľe to asi bude čidlem. Uvidím příątí týden. Bude diagnostika.

To jsi nemusel zjistovat v Oplu,to jsme Ti mohli rist taky
vvdd
Tuesday 12 April 2005 - 22:09:14
Host
Kaľdopádně dej vědět, jak to dopadlo, chcem být taky moudřejąí, kdyľ uľ jsme se tak nadřeli... _rendek
frantomas
Thursday 21 April 2005 - 15:28:55
Host
Tak mám vymontované čidlo které je na přední nápravě a má snímat zatíľení vozidla a následně regulovat nastavení př. světel. Kdyľ mi známý dával dohromady motor, který nestratoval teplý tak jsem ho poprosil a» se podívá i na tu hláąku a čidlo bylo vypadené z pouzdra a nedrľí tam kde má. Je to jakési pouzdro do kterého zapadá kloub. Prý to stojí cca 1700.- plus robota ale chci si jeątě nechat prověřit jestli je to nejde opravit, protoľe mechanické poąkození tam ľádné není a uľ se mi do toho nechce pořád cpát kačky.
Ale aspoň ten motor teď chytá jako novej........... _legion2
F.
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2987 sec,0.2289 z toho dotazů.