• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kňučí servo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Tuesday 26 April 2005 - 15:32:50
Host
začlo mi kňourat/pískat servo, koukal sem na nádobku s náplní do serva ale nepochopil jsem jak zjistim kolik jí tam je a kolik jí tam má bejt, víčko je přepásaný takovou stahovací páskou/nevim jestli to tam má bejt nebo jestli to tam někdo dal...poraďte jak zkontrolovat hladinu a proč to kňučí ...dík Klubo _rendek
Levis
Tuesday 26 April 2005 - 16:10:52
Host
Na G X14XE mi to po koupi nekňučelo ale jakoby "bublalo." Na nádrľce ľádná páska nebyla, jen uvnitř pod zátkou takové sítko z plastu.
Zeshora ryska vidět není a hladina taky ne neb nádobka je taková matová. Ale pomohlo strčit pod auto mont lampu (75W, baterka na kolo nestačila) a pak zeshora koukat - mám rysku na boku nádobky.
Chybělo mi tam cca 3 cm, tak jsem to dolil a od té doby pokoj a hladina stabilní (20 tis. km).
Jinak je sranda i to dolívání neb se tam nedá s flaąkou rozumně dostat. Nakonec to vyřeąilo "nálevkové potrubí" ze 3 flaąek od dobré vody
MZ
Tuesday 26 April 2005 - 16:19:26
Host
No nevim jestli je to u astry stejne, ale VeBe ma merku v tom vicku od nadobky....je tam takova tycinka.
macil
Tuesday 26 April 2005 - 17:18:32
Host
MZ napsal ...
No nevim jestli je to u astry stejne, ale VeBe ma merku v tom vicku od nadobky....je tam takova tycinka.

Mám Astru F 97 a tieľ je tam viečko s tyčinkou. Inak mne tieľ niečo jemne kňučí, ale je to poču» len vo vnútri auta. Predvčerom som pchal hlavu do motora, aj pod auto, ale tam nič nepoču». Po vypnutí motora to eąte chvíµu píska a asi tak do piatich sekúnd postupne stíchne. ®eby to bolo to servo?
O»as
Tuesday 26 April 2005 - 17:22:19
Host
Na G Astře to mám stejný jak píąe MZ ...tyčinka na víčku.
Petr Astra G
Tuesday 26 April 2005 - 18:35:21
Host
Kdyľ odąroubujeą to víčko tak pod ním je sítko, tak ho vyndej a na něm by měla být měrka. Aspoň v příručče "Jak na to" to píąou.Olej se má doplnit aľ po tu poslední rysku. Potom máą nastartovat a 2x otočit volantem pomalu doprava a doleva, mělo by se to odvzduąnit.Jeątě jednou zkontrolovat hladinu oleje. S tím k·nučením nevím. jestli to dělá jen při plném rejdu, mohl by to být jen prokluzující řemen, ale to fakt jen hádám.
klubo
Tuesday 26 April 2005 - 20:32:39
Host
dělá to bez návaznosti na polohu kol - prostě přijedu k baráku, běľí to na volnoběh a za chvíli začne knučet tak hnu volantem a asi 5 vteřin je ticho a pak začne zase kňučet...zejtra se podivám kolik tam toho teda je ale nevim proč to je přepásaný tou páskou
freez
Tuesday 26 April 2005 - 21:02:07
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
klubo: ty klubo skouąel si tu pásku sundat moľná ľe je to pod ní prasklí a nekdo to tím stáhl aby to drľelo protoľe já bych řek ľe tam nic takovýho asi bejt nemá

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
pr»ka
Wednesday 27 April 2005 - 07:07:16
Host
Stáhni si manuál, jestli ho nemáą a na str.148 to máą popsaný.Klíňák mu nemůľe pískat protoľe Gčkla mají EHSP.Jestli ti to píská při nečinnosti volantu tak se bojím, ľe je to průser.Zkus ten olej vyměnit,zajdi do Opla,je to taková speciální sračka přímo do serva na Géčko.Jestli to budeą měnit tak ,kdyľ tak napią já ti to vysvětlím, není to sranda hlavně to vypustit vąechno mě se to taky na poprvé nepovedlo, ale přiąel jsem na to
klubo
Wednesday 27 April 2005 - 16:58:06
Host
tak sem na to koukal a ta páska tam je protoľe to víčko je prasklý tak sem to ani nerozdělával a ąel objednat nový víčko...můľe to pískat proto ľe to přisává vzduch?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1448 sec,0.1105 z toho dotazů.